Vážení přátelé,

děkujeme Vám za spolupráci v roce 2017, za tu dlouhou cestu, která se dnes zdá jen okamžikem. Kdy dnes nenávratně směřuje do včera, kdy všední dny vytváří rámec naší cesty školním životem. Přejeme vám všem krásné vánoční svátky naplněné klidem, prosté stálého shonu, s možností vychutnání cesty odněkud někam, Vánoce plné pohody s vnímáním přítomnosti všech nejbližších i blízkých.

Ať se Vám tedy poštěstí být v blízkosti těch, se kterými toužíte být, a jste tam, kde chcete být. Ať provází Vás klid, pokora a vznešenost nastávajících chvil svátečních.

Krásné a požehnané svátky vánoční, splnění všech přání a do očekávaného roku 2018 jen stálé zdraví, štěstí, optimismus, moudrost, pokoru a víru v sebe.

   V Praze dne 20. 12. 2017                                                                                                                Martin Březina