Vážení rodiče, pokud máte zájem, aby Vaše dítě navštěvovalo ve školním roce 2018/2019 šestý ročník, prosíme Vás o tuto informaci. Informaci o Vašem zájmu sdělíte ideálně emailem na email školy, kde uvedete jméno dítěte a kontakt na Vás, emailový i telefonický. Můžete využít i Přihlášku umístěnou pod článkem, která již obsahuje vše podstatné, co od Vás budeme potřebovat. Školou bude následně kontaktováni a pozváni na informativní schůzku. Pokud naši školu máte jako druhou a primárně preferujete umístění na víceleté gymnázium, i tuto skutečnost nám, prosím, sdělte. 

Email školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 739 301 527

Předem Vám děkujeme za spolupráci. Martin Březina

Pozn.: Přednostně přijímáme žáky ze ZŠ Spojenců, pro které jsme spádová škola.