Vážení rodiče,

posílám několik informací ke škole nanečisto. Sejdeme se v pondělí 4. 3. 2019 v budově I. stupně, ve vestibulu, kde proběhne zahájení a představení paní učitelek, které se o Vaše děti budou celý týden starat.  Poté budou děti rozděleny do skupinek k jednotlivým vyučujícím. Od pondělí do čtvrtka škola nanečisto probíhá od 15:00 – 15:45 hod. Důležitá je účast po všechny dny, jen tak je možné objektivní posouzení připravenosti na školu. V pátek budou mít děti výuku do 15:30;  potom se všichni sejdeme ve školní jídelně, zhodnotíme celý týden a děti dostanou na památku své první "vysvědčení". Po ukončení se budete moci zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, nejen paní učitelek, vedení školy, ale i našeho speciálního pedagoga, kterým je Mgr. Lucie Svozilová. Pochopitelně s blížícím se termínem zápisu do prvního ročníku nebude chybět ani souhrn informací k vlastnímu zápisu. 

A co budou děti potřebovat na školu nanečisto?

  • Malý batůžek
  • Přezůvky (Do přezůvek se děti přezují a převléknou v šatně před školní jídelnou. Do tříd již půjdou přezuté).
  • Menší penál s pastelkami + nůžky
  • Svačinka a láhev s pitím

Těšíme se tedy na Vás 4. 3. 2019 v 15:00 h.

Martin Březina, ředitel školy