Vážení rodiče,

níže naleznete několik informací k výsledkům přijímacího řízení, resp. pokynů, jak dále postupovat při kladném i záporném rozhodnutí.

V případě přijetí vašeho dítěte na střední školu je třeba do 10 pracovních dní od zveřejnění seznamu přijatých studentů odevzdat zápisový lístek

V případě nepřijetí můžete do 3 pracovních dnů od převzetí rozhodnutí o nepřijetí podat odvolání. Bližší informace k postupu vám sdělí konkrétní střední škola.

V případě přijetí na 1 školu a nepřijetí na školu druhou, dejte zápisový lístek na školu, kam byl žák přijat a pokud budete podávat odvolání je možné v případě, že vašemu odvolání bude vyhověno, vzít zápisový lístek zpět a dát na jinou školu (lze pouze jednou a pouze v případě kladného vyrozumění odvolání)

V případě nepřijetí ani na jednu školu, lze souběžně čekat na výsledek odvolání a zároveň podávat přihlášky na školy, které vyhlásí 2. kolo přijímacího řízení. V druhém kole je počet přihlášek neomezený a podává se vždy jedna přihláška na jednu školu. Informace o školách, které vyhlašují 2. kolo je na stránkách Magistrátu hlavního města Prahy a na webech jednotlivých škol.

http://skoly.praha-mesto.cz/88035_Prijimaci-rizeni-ke-vzdelavani-ve-strednich-skolach-pro-skolni-rok-2017-2018

V případě vašich dotazů a potvrzení dalších přihlášek se obracejte na paní učitelku E. Březinovou.

Kontakt: email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 777 705 423