Průzkum spokojenosti se školou

 

Vážení rodiče žáků druhého stupně,

jak pravděpodobně víte, realizujeme průzkum spokojenosti rodičů s naší školou. Rád bych se Vám připomenul ohledně vyplnění dotazníku spokojenosti. Prosím dejte nám vědět, co se Vám na naší škole líbí a co by se mělo zlepšit. Dotazník vyplníte na tomto odkaze:                                     

                                https://bsurvey.cz/index.php/474123?lang=cs

Pokud Vám odkaz nejde prokliknout, označte jej celý a zkopírujte jej do adresy prohlížeče.

Pokud jste dotazník již vyplňovali, považujte tento e-mail za bezpředmětný. Za vyplněné dotazníky děkujeme.

Dotazník je anonymní a jeho vyplnění by Vám nemělo zabrat déle než 10-15 minut. Dotazník se uzavírá již v pátek 21. 6. 2019.

V případě technických dotazů se prosím obracejte na realizátora průzkumu, Ing. Michaela Andrýsková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud má ještě někdo z rodičů žáků prvního stupně zájem dotazník vyplnit, naleznete jej na adrese:   https://bsurvey.cz/index.php/973815?lang=cs

 

S přáním krásného dne

Martin Březina

Původní žádost, kterou Vám minulý týden přeposlali třídní učitelé:

Pravidelné šetření spokojenosti se školou

Vážení rodiče,

v nejbližší době Vám třídní učitelé doručí email, kterým budete požádáni o vyplnění dotazníku, který se týká hodnocení spokojenosti s naší školou. Jako ředitel školy bych Vás rád požádal o zapojení se do pravidelného hodnocení spokojenosti s naší školou a výukou na ní. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitým vodítkem. Prosím vyplňte on-line dotazník, který otevřete na tomto odkaze:        

Pro první stupeň (1. až 5. třída, lze i přípravný ročník):         https://bsurvey.cz/index.php/973815?lang=cs

Pro druhý stupeň (6. až 9. třída):                                              https://bsurvey.cz/index.php/474123?lang=cs

Pokud Vám odkaz nejde prokliknout, označte jej celý a následně zkopírujte do adresy prohlížeče.

Dotazník je anonymní a jeho vyplnění by Vám nemělo zabrat déle než 10-15 minut. Dotazník lze vyplnit do 21.6.2019, ale vyplňte jej prosím co nejdříve, ať na něj nezapomenete. Prosím udělejte si čas a dejte nám vědět, co se Vám na naší škole líbí a co by se mělo zlepšit.

V případě technických dotazů se prosím obracejte na realizátora průzkumu, Ing. Michaela Andrýsková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

S přáním krásného dne

Martin Březina, ředitel školy

 

S přátelským pozdravem
PhDr. Martin Březina
ředitel ZŠ Praha 9- Horní Počernice
Stoliňská 823,193 00
IČO: 63830809