Přehled  kontaktů na pedagogické pracovníky

Školní rok 2019/2020

Umístění tříd v budovách školy:

Stoliňská 823/16 – hlavní budova: celý druhý stupeň + 4. A a 5. A

Stoliňská 2440 – nová budova: celý první stupeň a přípravný ročník

 

Vážení rodiče, níže jsou uvedeny nové emailové kontakty na pedagogické pracovníky. Původní emaily samozřejmě taktéž fungují, ale budeme moc rádi, pokud začnete uvedené emaily využívat. Pokud chcete obecně kontaktovat celé vedení školy (ředitel, oba ped. zástupci, ekonom, hospodářka), lze využít původní email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Ředitel školy: PhDr. Martin Březina

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zástupce ředitele – 1. stupeň: Mgr. Lucie Svozilová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zástupce ředitele – 2. stupeň: Mgr. Kateřina Vlková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Třídní učitelé:

Přípravná třída -    Ivana Frances Pilsova    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

                            

První stupeň:

Třída 1. A Mgr. Petra Pauchová          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 1. B Mgr. Monika Boušková      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 2. A Mgr. Lucie Svozilová         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 2. B Mgr. Kateřina Laluhová     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                               

Třída 3. A Mgr. Alena Adamcová       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                     

Třída 3. B Mgr. Iva Frauenterková      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                    

Třída 4. A Mgr. Lenka Chalupová       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 4. B Mgr. Eliška Zdražilová       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                         

Třída 5. A Mgr. Iris Dvořáková           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                   

Třída 5. B Mgr. Zdena Radvanová      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Druhý stupeň:

Třída 6. A Mgr. Jakub Hromas            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                           

Třída 6. B Mgr. Eva Březinová           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                  

Třída 7. A Mgr. Petra Vávrová            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 7. B Mgr. Pavel Procházka         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 8. A Mgr. Hana Soukupová        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 8. B Mgr. Petra Slaninová           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Třída 9. A Mgr. Hedvika Zmeková      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                               

Třída 9. B Ing. Eva Zavaďáková          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                 

 

 

Netřídní učitelé:

Mgr. Věra Daňhelková                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

     

Mgr. Vladislav Jůza                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

     

Mgr. Monika Akslerová              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

PaedDr. Václav Skočdopole        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                         

Mgr. Barbora Vodičková             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                               

Bc. Daniela Schreibrová               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Miriama Korenčiaková        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Mgr. Gabriela Štrynclová             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bc. Simona Had Povolná             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                       

 

Vychovatelky školní družiny:

Emília Krajňáková                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                 

Hana Dědourková                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                       

Alžběta Kysilková                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                           

TerezaVoráčková                           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

                                      

Lucie Pinová                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                    

 

 

Vychovatelé školního klubu:

 Renáta Hromasová                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

                                                                

 Mgr. Jakub Hromas                                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                               

 

Asistenti pedagoga:

Jana Valentová – přípravný ročník            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tereza Voráčková – 1. B                           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Renáta Hromasová  - 6. A                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vlaďka Krejčová 4. A                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdena Malíková – 5. A                              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Veronika Tománková - 7. B                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                  

Jana Strejčková  - 1. A                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Michaela Zervanová  - 9. B                         Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Lucie Pinová -  2. B                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jana Krejčová  - 7. A                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Školní asistentka, asistentka ve školní družině:

 

Veronika Tománková                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Školní jídelna:

 

Jaroslava Hajná      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.