Vážení rodiče,

níže naleznete nabídku cca 25 kroužků pro žáky školy. V příloze v Pdf jsou kroužky pouze pro naši školu, v odkazu je celá nabídka DDM Praha 8. Naši školu naleznete ke konci nabídky. Pevně věřím, že si vyberete, co by Vaše dítě bavilo. Pokusili jsme se udělat nabídku co možná nejširší a zároveň v takové cenové relaci, aby veškeré aktivity byly dostupné každému. Další kroužky a jejich nabídka budou následovat. První hodiny jsou tradičně "ochutnávkové", tedy zdarma a na vyzkoušení. Veškeré organizační aktivity Vám rád zodpoví pan Dr. Skočdopole (602 46 39 80), což je náš koordinátor mimoškolní činnosti. Pokud máte nějaký nápad na kroužek, který v nabídce postrádáte, budeme rádi za Vaše připomínky. 

Přímý odkaz na všechny kroužky od DDM Praha 8:

https://ddmpraha.cz/karlinske-spektrum/Krouzky

S pozdravem Martin Březina

Ke stažení:
Download this file (Nabídka pouze Stoliňská.pdf)Nabídka pouze Stoliňská.pdf[ ]763 kB