Školní poradenské pracoviště INTEGRAČNÍ TÝM

Vážení rodiče, níže naleznete kompletní přehled našeho školského poradenského zařízení, na které se můžete kdykoliv obrátit, když budete se svým dítětem řešit:

  1. a) realizaci podpůrných opatření
  2. b) zásadní rodinné situace mající vliv na psychiku žáka
  3. c) problémy s chováním žáka
  4. d) problémy s prospěchem žáka (zhoršení prospěchu, nedostatečný prospěch aj.)

Školské poradenské pracoviště aktivně mapuje žáky s podpůrnými opatřeními, žáky s nedostatečným rodinným zázemím a žáky se špatným prospěchem. Dále se účastní jednání výchovných komisí a spolupracuje s OSPODem příslušné spádové oblasti žáka.

 

Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823

se sídlem: Stoliňská 823/16, Praha 9 - Horní Počernice, 193 00

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ústředna: 281 921 127 (ředitel, zástupce ředitele, hospodářka)

Vedení školy - ředitel: 739 301 527, 777 705 421

ID: hc6jttv

Složení školského poradenského pracoviště:

PhDr., Mgr., Bc. Martin Březina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Lucie Svozilová – zástupce ředitele pro I. stupeň: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Kateřina Vlková - zástupce ředitele pro II. stupeň: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Lucie Svozilová – speciální pedagog

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 606 810 042

Mgr. Eva Březinová – výchovný poradce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 705 423

Mgr. Eva Březinová -kariérní poradce:

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 705 423

Mgr. Jakub Hromas – metodik prevence I. stupně: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Hedvika Zmeková – metodik prevence II. stupně, koordinátor Minimálního preventivního programu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ke stažení:
Download this file (Skolni_poradenske_pracoviste_2021.pdf)Skolni_poradenske_pracoviste_2021.pdf[ ]71 kB