Srdečně zveme všechny milovníky turistiky a poznávání na výlet za zlatem, historií a přírodou. Výlet se koná se v rámci projektu Táto, mámo, pojeďte se mnou“ ve dnech 28. a 29. září 2019. Výlet je nenáročný, s variabilním programem, tudíž vhodný pro všechny zájemce, včetně malých dětí.

Odjezd: 11:00 od školy přistaveným historickým autobusem a mikrobusem

Návrat dle volby délky pobytu:  

Jednodenní varianta /sobota/ cca 21:00 ke škole, případně domů

Dvoudenní varianta/sobota a neděle/ 29. 9. okolo 14:30 ke škole

S sebou: vhodné oblečení, oblečení na převlečení, event. na noc, spací pytel, batůžek s pitím a svačinou, pevnou obuv, případně také oblečení na vodu a do štol), event. potravinové zásoby.

Cena: 100 Kč zahrnuje dopravu, program a ubytování. Vstupy si zájemci hradí dle výběru programu. Akce se uskutečňuje za přispění MČ Prahy 20.  

Program a okolí:  Zlatonosné štoly- muzeum Jílové u Prahy /vstupné dosp. 80,-Kč děti 40,-Kč/, podzimní posázavská stezka po vodě i pěšky, Pikovice- Davle, hry pohybové, logické i zábavné a další dle zájmu a dohody. Teplou stravu je možno zajistit v restauraci.            

Přihlášky + poplatek nutno odevzdat nejdéle do 25. 9. 2019 do vrátnice školy, případně naskenované poslat na email školy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).  Kapacita akce je limitována. Lze i pro zájemce z řad veřejnosti z MČ Praha 20.

Odtrhněte a odevzdejte/pošlete – za každou osobu jednu přihlášku.

 Jméno a příjmení …………………………………………………………………………….

Věk:…………………………...                                     mobil:………………………….

Varianta výletu:                             jednodenní                                     dvoudenní

Poznámka –podpis:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ke stažení:
Download this file (Přihláška - výlet do Davle.pdf)Přihláška - výlet do Davle.pdf[ ]352 kB