Turistický výlet – Lhotka u Mělníka

Srdečně zveme všechny milovníky turistiky, přírody, památek a vzrušujících zážitků na  výlet do Lhotky u Mělníka, který se v rámci projektu

Táto, mámo, pojeď se mnou….“

koná ve dnech 16. a 17. 11. 2019.

Odjezd: 10:00 od školy přistaveným historickým autobusem

Návrat dle volby varianty programu:

 a) jednodenní varianta – návrat v sobotu okolo 22:00

b) dvoudenní varianta – návrat v neděli okolo 16:30 ke škole (ubytování ve vytápěných chatkách, sociální zařízení i kuchyňka jsou k dispozici)

S sebou: Pouze vhodné oblečení, oblečení na převlečení, pláštěnku, pevnější boty, batůžek s pitím a svačinou. Pro nocující účastníky ještě oblečení na noc a hygienické potřeby.  Průvodce zajištěn.

Cena: 100 Kč - účastnický poplatek, který zahrnuje dopravu, ubytování a společný program mimo placeného vstupného.  Akce se uskutečňuje za finančního přispění a s podporou MČ Prahy 20.  

Nabídka programu: dle výběru, zájmu, počasí a fyzické zdatnosti účastníků.

Stravování: individuální či skupinové (dle domluvy účastníků). Lze zajistit polopenzi za 260 Kč na den.

Okolí: Chráněná krajinná oblast Kokořínsko. V okolí se nachází spousta míst, která stojí za navštívení a kromě obce Lhotka je to hrad Kokořín, Pokličky, Mělnický zámek a spousta dalších.

Přihlášky + poplatek nutno odevzdat do 8. 11. 2019 do vrátnice školy (denně 8:00 až 17:00). Kapacita akce je limitována. Lze i pro zájemce z řad veřejnosti v rámci MČ Praha 20.

 

Ke stažení:
Download this file (Výlet - Lhotka.pdf)Výlet - Lhotka.pdf[ ]332 kB