Milí žáci, níže Vám rád předávám nabídku pomoci od pana psychologa MČ Praha 20. Martin Březina

Milí deváťáci,

Letošní rok vám už stihl naservírovat spoustu náročných zkoušek. Některé z vás čeká před zaslouženým prázdninovým odpočinkem ještě jedna – ta, která rozhodne o vašem dalším studiu. Pro někoho to může být velký stres – a to je dobře. Jde o vážnou věc. Dobře zvládnutý stres nás dokáže namotivovat a pomoct nám pracovat lépe, než při „vyklidněném“ stavu. Pokud je ale stres tak velký, že není možné ho dobře zvládnout, náš výkon může hodně zhoršit – „okna“ v paměti, „záseky“, nevolnosti… Proto si kromě drilování testů a opakování znalostí udělejte čas i na psychickou přípravu, je to investice, co se vyplatí. Určitě máte svoje způsoby, jak stres zvládat, několik dalších najdete v přiloženém letáku. V části Odborná pomoc je uveden kontakt na kolegyni – tu prosím nekontaktujte, má dost své práce. Já jsem pro vás ale na příjmu na telefonu (724 946 707), mailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) i FB (Gé Hák).

Držím vám palce!

Mgr. Daniel Patzelt

Psycholog

+420 724 946 707

 

Úřad městské části Praha 20

Odbor sociálních věcí a školství

Orgán sociálně právní ochrany dětí

Jívanská 647/10

193 00 Praha 9 Horní Počernice