Nabídka PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA:

„Ahoj na Sázavě“

(příměstský tábor)

Vážení rodiče,

naše základní škola ve spolupráci s D. O. S., z. s.   nabízí vašim dětem účast na příměstském táboře „Ahoj na Sázavě“, který se koná ve dnech 7. 7.  – 10. 7. 2020 v době od 8:00 do 16:00 h. Pokud zákonný zástupce potřebuje pozdější čas vyzvednutí dítěte, lze se domluvit individuálně. Tábor je vhodný pro děti ve věku 8 – 12 let. Cena 1.400,- Kč zahrnuje dopravu, program, turistický oběd, připojištění, pedagogický dozor.

Program je zaměřen jako poznávací a rekreační aktivity v okolí Prahy. Pořádání akce je limitováno počtem účastníků (min. 10, max. 20 osob). Přihlášky s pokyny k platbě a potvrzení o bezinfekčnosti jsou ke stažení na stránkách školy nebo v listinné podobě ve vrátnici školy.

Závaznou přihlášku je nutné podat do 25. 6. 2020 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a platbu ve výši 1.400,- Kč do 30. 6. 2020 na číslo účtu, které je uvedeno v přihlášce.  V případě dotazů můžete volat na telefon:

602 463 980 – p. Skočdopole

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 ZÁJEZD DO CHORVATSKA

CHORVATSKO – OMIŠ 2020 – 14. 08. – 24. 08. 2020

CHORVATSKO – OMIŠ 2020 – 14. 08. – 24. 08. 2020

Vážení rodiče, milé děti

Je naší snahou, aby se v termínu od 14. 08. do 24. 08. 2020 uskutečnil již tradiční zájezd do Chorvatska – Omiše. Akce je určena dětem s doprovodem rodičů či zákonného zástupce především prvého stupně školy. Stravování je zajištěno formou polopenze, tedy 2x denně (pro menší děti je možno zajistit po dohodě i menší obědy formou polévek apod.), pitný režim zajištěn po celý den. Ubytování je v apartmánech v kempu Lisičina s vlastním sociálním zařízením, avšak u některých apartmánů se s ohledem na stavební dispozice budovy se toto zařízení nachází na chodbě.

Odjezd: dne 14. 08. 2020 (pátek) ve večerních hodinách, v 18:00 hod. sraz u ZŠ Stoliňská, Praha 9 Horní Počernice, ul. Stoliňská 823, plánovaný odjezd autobusu v 18:30 hod. (časový údaj může být případně dodatečně upřesněn dle připomínek dopravce),

návrat: 24. 08. 2020 (pondělí) okolo poledne k ZŠ Stoliňská. Akce je koncipována jako 9 pobytových dnů s individuálním programem.

Cena zájezdu: 8.000,-Kč,- Kč/1 osoba – cena zahrnuje dopravu autobusem, ubytování včetně veškerých pobytových a režijních poplatků, stravování formou polopenze, pitný režim (čaj). Cena však nezahrnuje cestovní pojištění, doporučuje se tedy uzavřít si samostatně každý své vlastní individuální cestovní pojištění alespoň v základním rozsahu krytí pojistných událostí (úraz, lékařské ošetření, léčebné výlohy, ztráta-krádež dokladů, či majetku), v rámci pobytu lze provozovat lokální turisticko-sportovní aktivity (rafting a plavba po řece Cetině, případně na Radvanovy Mlýnice, výlet lodí na ostrov Brač s fish-piknikem, plážové aktivity, vodní skútry, v místě je možno si např. po složení kauce zapůjčit silniční skútr o objemu 50 ccm v případě řidičského oprávnění pro skupinu B, popřípadě 125 ccm s řidičským oprávněním pro skupinu A).

Omiš - Rodiny s dětmi | Chorvatsko.cz ,  http://www.omisinfo.com/cz/omis/aktivni-dovolena-v-omisi/

Platbu za zájezd je nutno provést formou zálohy a následného doplatku na účet ČS a.s.

č. účtu 2868186013/0800, variabilní symbol rodné číslo plátce (do poznámky k platbě uvést prosím „Omis 2020, příjmení plátce a počet osob, za které provádí plátce úhradu, případně jejich příjmení).

  • Záloha činí 3.000, -Kč/1 osoba, splatná do 15. 07. 2020 (včetně)
  • Doplatek činí 5.000, -Kč/1 osoba, splatný nejpozději do 31. 07. 2020.

Nutné: platné cestovní doklady (cestovní pas, či občanský průkaz – platnost dokladu by měla být ještě minimálně 3 měsíce po návratu ze zájezdu), prohlášení o bezinfekčnosti (bude vám předloženo u autobusu v době odjezdu p. Plechatým, kdy jej stvrdíte svým podpisem), potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti dětí s ohledem na přítomnost zákonných zástupců není zapotřebí, plavky, oblečení na sport a turistiku, obuv do vody i na sport, čepice, krémy proti UV záření, batůžek, drobné hry, svítilnu. Současně je vhodné mít na cestu nějaké drobné v Eurech na případné platby za WC na benzínových čerpacích stanicích během cesty tam i zpět. V místě pobytu lze směnit jak českou měnu, tak i Eura, či využívat platební kartu platnou v rámci EU, nebo mít již vyměněné prostředky z ČR.

Výše ceny zájezdu je přímo závislá na celkovém počtu účastníků, v případě dostatečného počtu účastníků může dojít i ke snížení ceny.

Vedoucí zájezdu: PaedDr. Václav Skočdopole, Karel Plechatý.

                Případní zájemci mohou pro bližší informace kontaktovat p. Plechatého na níže uvedeném odkazu.

                                                                                              S pozdravem

                                                                                                                              Karel Plechatý                                                                                                                                                                                                                      tel. 777 154 470, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.