Školní ulice - hodnocení pilotního projektu

 

Akt. k 1. 10. 2020:

Vážení rodiče, projekt stále pokračuje, třebaže již nejsou fyzicky zábrany ve vozovce. Dopravní značení je umístěno tak, aby naše ulice byla bezpečnou a žáci se mohli volně pohybovat. Děkujeme Vám všem, kteří uvedené dopravní opatření plně respektujete.  S daty k projektu Školní ulice se můžete seznámit v příloze.

Martin Březina 

 

 Vážení rodiče, děkuji Vám za zapojení do projektu naší ŠKOLNÍ ULICE a níže připojuji žádost realizačního týmu o zpětnou vazbu.

Odkaz na dotazník naleznete na:

Posílám vám odkaz: https://forms.gle/4VZa9mkqgZAEpn3C7

Pokud Vám nejde přímo se dostat na odkaz, zadejte jej do libovolného prohlížeče. Nyní máte možnost uplatnit svůj názor na pilotní realizaci opatření "školní ulice" před základními školami v Horních Počernicích, a to do 29. 9. 2020. Vaše hodnocení je anonymní. Vaše podněty budou cenným vstupem do celkového zhodnocení projektu a rozhodnutí o jeho dalším vývoji v Horních Počernicích. 
Odpovědi na časté otázky o projektu najdete na https://www.cistoustopou.cz/knihovna/casto-kladene-otazky-1570
Děkujeme, že jste s námi! 
za realizační tým Veronika Jáně a Karolína Klímová

Děkujeme.

Martin Březina