Vítejte na stránkách školního klubu

 

Akce Klubu - říjen 

 

V říjnu jsme s dětmi z Klubu a Klubíku vyráběli koše na tříděný odpad pro přípravný ročník. Práce nám šla hezky od ruky :).

 

Zároveň jsme tento pátek vyřezávali s dětmi dýně. Při práci jsme si užili spoustu zábavy a nakonec nás čekala sladká odměna.

 

 

 

 

 

Důležité!

Mezi některými rodiči a dětmi se objevila informace, že děti navštěvující školní Klub a Klubíček (DDM Karlín) nejsou v průběhu pobytu hlídány a mohou kdykoliv opustit areál školy, aniž by o tom rodiče věděli. Tato informace je zcela chybná. V přihláškách rodiče vyplnili odchody dětí ve dnech, kdy dochází do Klubu či Klubíčku. Pokud nastane změna, rodiče informují vychovatele Klubu či Klubíku o změnách. Pokud děti chtějí odejít domů dřív a vychovatelé nemají zprávu od rodičů, řeší situaci vždy vedení školy. 

 


Akce Klubu - září 2018

 

Turnaj ve vybíjené - 13. září 2018

Třináctého září proběhl v Klubu turnaj ve vybíjené. Proti sobě se postavili žáci 5.A a 5.B, kteří byli doplněni žáky čtvrtých tříd. Turnaj měl tři kola a vyhrál tým, který vyhrál 2x. Kapitán 5.A byl Matteo Contieoro a 5.B Jára Miladinovič. Všechny tři zápasy byly napínavé až do poslední chvíle. Po urputném boji nakonec vyhrál tým Járy Miladinoviče, tedy 5.B. Odměnou všem hráčům byla studená a lahodná limonáda. 

 

Fotbalový turnaj - 20. září 2018 

Fotbalový turnaj se uskutečnil 20. září. Chlapci Klubu si užili poslední krásné zářijové dny na fotbalovém hřišti. Fotbalového turnaje se zúčastnili dva vyrovnané týmu. Postavili se proti sobě chlapci Klubíku i Klubu. Kapitány byli Kristián Todorov a Lukáš Foltyn. Zápas pískala paní vychovatelka Renáta Hromasová. Turnaj probíhal 2 x 15 minut. Výsledek zápasu skončil nerozhodně 2:2 a bylo třeba přejít k penaltám. Na penalty vyhrál tým Lukáše Foltyna 2:0. 

 


Školní rok 2018/2019

 
Školní klub je místo odpočinku, relaxace a zájmové činnosti.
 
Od úterý 4.9. mohou žáci navštěvovat školní klub. Od 11.45 bude paní vychovatelka čekat na žáky ve vestibulu 1. stupně. I žáci, kteří v prvním školním týdnu nebudou do klubu chodit, se mohou nahlásit, aby si zajistili volné místo.
 
S pozdravem
 
Hromasová Renáta - vychovatelka

 

Nabídka činností:
 • stolní společenské hry - mezi nejoblíbenější patří Člověče nezlob se, Velbloudí dostihy, Kriskros, Dostihy na sázky ......
   
 • tvořivá výtvarná dílna - zkoušíme různé techniky - origami, ubrouskovou techniku, mandely, varabíme dárečky k Vánocům a k zápisu do prvních tříd ... 
 • půjčování knížek ze školní knihovny
 • četba časopisů 
 • poslech hudby, 
 • míčové a pohybové hry na hřišti nebo v tělocvičně
 • stolní tenis
 • účast v soutěžích, turnajích 
 • budeme jezdit se školní družinou na různé výlety :)