Z důvodu konání voleb dne 2. 10. 2020 (pátek) končí výuka  v 11:40 hod.

POVINNÁ ČETBA - ČJ

Dobrý den,

sdílím prezentaci, ve které najdete, jak postupovat při zápisu do čtenářského deníku. S povinnou četbou jsme se seznámili během první hodiny literatury a stejné informace, jako jsou v prezentaci, máte mít zapsané i ve svém sešitě.

Prezentace → https://1url.cz/VzBRY

Pěkný zbytek dne přeje

M. Havlová

Třídní schůzky

Třídní schůzky se uskuteční v pondělí 21.9.2020. Vzhledem k situaci budou rozděleny na dvě části. Pro rodiče dívek jsou od 17:00, pro rodiče chlapců od 17:30. Roušky s sebou.

Vážení rodiče

Pokud by vaše dítě mělo zájem o bezplatné doučování z matematiky a českého jazyka, je zde možnost. Kurzy vede paní učitelka Lenka Chalupová a informativní schůzka bude ve středu 16.9. ve 14 hodin ve vestibulu u jídelny.

Aktualizováno od 1.9.2020 : Ve společných prostorách školy je nošení roušek povinné.

Dobrý den

Vítám vás na stránkách naší třídy. Budu zde prezentovat informace, které jsou důležité pro bezproblémový chod vyučování. Jistě se už nemůžete dočkat, až zase budete ve své oblíbené škole.

Věřím, že spolu budeme dobře vycházet

Mgr. Vladislav Jůza

Tak co nás čeká?

Nový školní rok zahájíme v úterý 1. září v naší nové třídě, kterou ale nejprve musíte najít.

Nalézá se v přízemí budovy školy ( té starší - historické ). Podle plánku to jistě nebude problém.

1.9. - úterý  - zahájení školního roku (1 vyučovací hodina)  - kdo bude chtít na oběd ( je krupicová kaše ), nahlásí mi to během této hodiny

2.9. - středa a 3.9. - čtvrtek -  třídnické hodiny (5 vyučovacích hodin)

4.9. - pátek - vyučování dle rozvrhu - ten se žáci dozví během třídnických hodin

Další týden

7. a 8. září - adaptační dny ( info dole )

První třídní schůzka  se bude konat 21. 9. od 17:30 ve třídě 6.A. - viz plánek

ADAPTAČNÍ DNY ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Co je cílem adaptačních dnů a proč se ho účastnit?

Adaptační dny slouží k seznámení žáků, kteří nově utváří úplně novou třídu. Vzhledem k tomu, že se adaptačních dnů účastní i třídní učitel, proběhne seznámení i mezi ním a třídou. Pro budoucí fungování je to neocenitelná zkušenost, která může pomoci při nastavování pravidel třídy a při další práci se třídou, nejen v třídnických hodinách.

Program koresponduje se Školním vzdělávacím programem školy a s Preventivním programem školy.

Vzhledem k současné situaci se neuskuteční již tradiční výjezd, ale dětem zprostředkujeme zážitkové adaptační dny přímo v Praze.

Aby měl program smysl, je potřeba, aby se ho zúčastnily všechny děti.

Místo konání:  Horní Počernice - Praha

Termín konání: 6.A – 7. + 8. září 2020

Organizátoři: Mgr. Hedvika Zmeková

Mgr. Jakub Hromas

Čas konání: 1. den 8:00 – 15:00 ( sraz na školním hřišti) – oběd a pití s sebou

1. den 8:00 – 13:30 ( sraz na školním hřišti, společný odchod na oběd)

Organizátoři: Mgr. Hedvika Zmeková

Mgr. Jakub Hromas

Mgr. Michaela Havlová 6.B

Mgr. Vladislav Jůza 6.A

Obědy na 1. den (6. A 7. září, 6. B 10. září) budou hromadně odhlášeny.

S sebou: dobrá obuv na celý den venku, sportovní oblečení (i do nepříznivého počasí),

baťůžek, pití a svačina (na odpoledne i dopoledne), šátek (na zavázání očí), něco na

psaní, podložku na psaní

V případě špatného počasí budou aktivity probíhat ve vnitřních prostorách.