Milí žáci, k připravující se online výuce potřebuje škola vaše emailové adresy. Většina už mi je poslala. Chybí mi tito:  Sebastian Niemiec, Katka Kopecká, David Pecha. Pošlete mi ji na moji školní emailovou adresu. Co nejdříve!

Týden 6.4.-10.4.

Přírodopis

Ryby – https://www.youtube.com/watch?v=5MNquD7C5kY – pitva ryby – pusťte si to aspoň 3x, napište si základní info k jednotlivým orgánům.

výpis str.14. – 17. a 20 – 21. Vypracujte otázky na straně 17 a 21 – pokračujete na dvojlist, oddělíte čarou

Německý jazyk

Tento týden budeme věnovat výslovnosti.
Ve školním sešitě si najdi pravidla výslovnosti a zopakuj si je.
V PS si vypracuj cvičení, která ti chybí z přecházejících lekcí.
V učebnici si nahlas přečti 53/11
Podívej se na  videa a procvičuj  výslovnosti

https://www.youtube.com/watch?v=5ptmC5GWaqg&t=219s
https://www.youtube.com/watch?v=kywOwXo6fYM

Občanská výchova

 KRNAP
Podívejte se na video a vypište si z něj 5 hesel
https://www.youtube.com/watch?v=yVMTvZHRRHY

ČESKÝ JAZYK 

M - Vv podmětná a předmětná a  procvičování gramatiky - Uč 87 cv. 4, 5 - do sešit - neposílat!
S - Žádost -Uč 121, 122 do sešitu cv.2a - všimni si formy!!!

Lv - Bajky - Čít 110 Ezop, Blahobyt a obojek, Krylov, Vlk a beránek - přečíst -zápis do sešitu (neposílat)

Kdo má možnost, pracuje na google classroom - údaje k připojení jsou v Bakalářích na nástěnce.

Dějepis

Mistr Jan Hus str. 104, přečíst  po Velikonocích bude online výuka dějepisu

Ruský jazyk

 V tomto týdnu si zkusíte poslech. Podíváte se na stránky www.youtube.cz a tam si zadáte ruština-číslovky /jsou tam 2 aplikace pro vás - číslovky do 20 a číslovky 10 - 100. Každá aplikace je zhruba 5 minut. Poslechněte si správnou výslovnost a zkuste sami  vyslovovat. 
Další aplikace je poměrně dlouhá. Vy si poslechněte část a nahlas také vyslovujte jmenuje se" ruština před spaním"- je doplněna o hudbu. Jedná se o běžné věty a praktické fráze.
Druhou hodinu ruštiny můžete pokračovat v poslechu a zároveň mi napište a pošlete cv.4.1 na str. 76 z učebnice.

Anglický jazyk

Děkuji všem, kteří mně poslali úkoly. Moc vás nebylo. 
Tento týden bude kratší. V pondělí 6. 4. se podívejte do uč. na str-64, kde máte text. Přečtěte si ho a potom vypracujte odpovědi na otázky, které vám posílám a zase mi zašlete na můj mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
1. Why did Boudicca start fight against the Ancient Romans?
2. What happened with Boudicca?
3. Where did Robin Hood live?
4. Why did poor people love Robin Hood?
5. What happened when Arthur was 15 years old?


Ve středu 8.4. se vrátíme ke gramatice  - stupňování příd. jmen /2. a 3. stupeň/
pro zopakování: jedno a dvouslabičná příd. jména  - koncovky -er ,- est /tall, taller, the tallest,   noisy, noisier, the noisiest/
troj a víceslabičná jména mají stupňování opisem - more, the most /beautiful , more beautiful, the most beautiful/
nepravidelná jména / good - better, the best - dobrý, lepší, nejlepší,   bad - worse - the worst  - špatný, horší, nejhorší/
ex.: He is the tallest boy in the classroom. He is taller than my brother. /the upozorňuje na 3. stupeň a than na 2. stupeň/


Zkuste přeložit tyto věty a také mi je poslat.
1. I am ....................../good/ at Maths than his brother.
2. She is the............................../nice/ girl in our class.
3. He was the ............................/bad/ footballer in that match.
4. It was  the ......................................./poisonous/  snake I have ever seen.
5. My sister is ......................./old/ than yours.

Fyzika

Vypracujte si do sešitu výpisky z prezentace Kladka a páka, prezentaci najdete níže :).

 

Anglický jazyk Štrynclová

7. 4. téma: stupňování přídavných jmen - druhý stupeň. Vypracujte v pracovním sešitě 49/1, 3 a dále PS 49/2 (do sešitu nebo do souboru ve formátu word). Vše mi zašlete mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8. 4. Hrajete nějakou počítačovou hru? (Minecraft apod.) Zašlete mi seznam deseti nejpoužívanějších anglických slovíček, která se ve hře objevují. Nezapomeňte připojit překlad slov do češtiny. Kdo žádnou hru nehraje, zašle mi seznam deseti nových slovíček, která se za poslední tři týdny naučil a která nejsou z učebnice angličtiny ani z pracovního sešitu. (Mohou být z filmu, písničky apod.).

Matematika

Zopakujte si krácení zlomků v příloze kráceni zlomku OPAKOVÁNÍ 7.B.pdf

a spočítejte ve vašem školním sešitě příklady v příloze zlomky_procvičovani TESTč.2 7.B.pdf a pošlete mi pouze jejich výsledky na Bakaláře - Komens - poslat zprávu ( lze přiložit i přílohu, ale výsledky napište rovnou do zprávy, zlomky například 5/8 ) pokud nevyřešíte všechno pošlete i část.

Za každý správný odevzdaný výsledek vám započítám bod ( eviduji ve své klasifikační tabulce vašich odevzdaných prací laughing a zohledním v hodnocení).

Práci si časově na týden dobře rozvrhněte a hned pošlete. Dodržujte dané termíny odevzdání, po zveřejnění správných výsledků je to bez bodů.

Správné řešení TESTU č.1  : 

1.1. D
1.2. A
2.  -0,3 ; 0,6; 1
3. E ( 2 bedny)
4. A Mirek
5. ANO, NE, NE
6. 8km
7. C
8. 7200m2
9. B 5 

Zeměpis

Prostudovat kapitolu Kavkaz str. 25. Zápis do sešitu je dole ke stažení. Mapu doporučuji obkreslit přes sklo okna.

Tělesná výchova:

Zdravím vás všechny a opět přípomínám, že ve zdravém těle je zdravý duch. Takže se zkuste alespoň jednou za dva dny odtrhnout od pc/mobilu a zacvičte si. Myslím,že ta stanoviště, na která jste zvyklí z hodin TV, jsou doma zvládnutelná. Jak jsem psal....švihadlo lze nahradit dřepy (paty na zemi), břicho – sedylehy (kmitavý pohyb v 45stupňovém úhlu), zvedání nohou, nůžky, psaní číslic..., kliky – ze špiček/ z kolenou – jak to zvládnete, plank (prkno) alespoň 20s/30s. Dejte si pro povzbuzení hudbu do uší, 3-4 kola s 20-30vteřinovými intervaly a budete mít lepší pocit, že jste pro sebe něco udělali.

PČ- děkuji všem za zaslané obrázky roušeksealedsmile


Učivo na týden 30.3-3.4. 

 30.3. RJ - stále opakovat slovní zásobu a gramatiku 5. lekce

> 5.lekce /zelené rámečky/,přečíst a přeložit si článek str.67 v učebnici, písemně v učebnici zkuste cv.2.4/str.70 a oskenované mi můžete poslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., , v prac. sešitě máte mít podle možností vypracované stránky 42,44, 45. Zkuste nyní stránku 46. Pokud Vám to příliš nepůjde, nic se neděje, docvičíme později společně. Primárně se zaměřte na osvojování slovní zásoby , čtení  s porozuměním a nácvik psaní, což mnohým činí velké potíže.. Opisovat můžete cokoliv - cvičení z uebnice nebo v pracovním sešitě.. Teď je vhodná doba napravit resty, které máte z minula, tak toho využijte, dokud je čas..Trénujte azbuku.

2.4.

 Ke kontrole výsledků v pracovním sešitě se podívejte do aplikace Bakaláři, kde si najeďte na 1.4. a domácí úkoly. Tam najděte přiložený soubor, kde si výsledky zkontrolujte.

 

 

 

 

 

 

 

Fyzika – J. Hromas

30. 3 - 3. 4. Tento týden budeme prakticky procvičovat zákon setrvačnosti v pracovním listě, který naleznete níže :). Můžete si ho vytisknout, či odpovídat do sešitu na otázky. Nechám na Vás, podle toho, co je Vám milejší a podle Vašich možností :). Do 3. 4. mi na email či přes Bakaláře pošlete Vaše odpovědi a já Vám pošlu zpětnou vazbu :). 

Zeměpis:

Prostudovat kapitolu - jihozápadní Asie uč. str. 19-23. Zápis do sešitu jsem vám dal dolů do souborů spolu se slepou mapou. Kdo nemá možnost vytisknutí, tak přepíše a zkusí obkreslit mapu z uč.str. 19, vyznačí státy a nalepí do sešitu. Pro tento týden vše. :)

Matematika :

Vypracujte TEST 1 slovní úlohy č.1 až č.9 jen výsledky mi zašlete přes Bakaláře - Komens, správné řešení naleznete opět zde.

ČESKÝ JAZYK


M - Druhy Vv - Uč - 86 cv.1, PS 39, cv. 3, 40 cv. 6
Lv - Al. Mikulka - O Červené karkulce Čít 108 - Najděte v pohádce několik výrazů, které jste v pohádce nečekali. Které postavy v pohádce chbí - vypište do sešitu
S - Charakterizujte Karkulku z klasické pohádky a srovnejte ji s tou "moderní" - poslat na mail do 3. 4.
 
+ přílohy dole - vypracovat a poslat mailem
 

Anglický jazyk Soukupová

 Měli byste mít zvládnutá všechna cvičení v pracovním sešitě, která jsem Vám zadávala, vypsanou gramatiku k 6. lekci a přepsanou slovní zásobu celé 6. lekce.
Teď budete potřebovat stránky www.helpforenglish.cz. Na těchto stránkách si tento týden procvičíte stupňování přídavných jmen /pro vás úroveň ELEMENTARY/. Je tam článek, který problematiku vysvětluje, což vy už víte a zároveň test i s vyhodnocením. Na těchto stránkách si zároveň vyzkoušejte i minulý a přítomný čas. Do vyhledavače vlevo si zadáte, co potřebujete - př. stupňování příd. jmen a objeví se Vám tam odkazy - takže pro Vás článek na vysvětlení a testy s úrovní ELEMENTARY, někdo se může i pokusit pre - intermediate, to už je ale o něco těžší.
V pátek 3.4. přečtete článek Od Oscara Wilda ve zjednodušené verzi - The selfish giant. /najdete v záložce ČETBA - vlevo/. Pustíte si zvukový záznam a přečtete si text. Potřebná slovíčka doporučuji prostudovat předem - pod textem/ Vypracujete otázky, které mi pošlete oskenované na mou pracovní adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1. What was in the giant ´s garden?
2. When did the trees have sweet fruits?
3. Where did the giant ´s friend live?
4. Who found the giant ´s garden?
5. What did children do in the garden?
6..What happened when the giant came back?
7. What was strange in the giant´s garden? Why spring didn ´t enter the garden?
8. What happened when children came again into the garden?
9. Why started to be the giant sad?
10. Who was small boy?

Pro zkontrolování správných odpovědí v PS je možné si dole stáhnout soubor v pdf.

Anglický jazyk Štrynclová 

práce na 3.4. Nastudovat novou gramatiku (Stupňování přídavných jmen) v PS str. 77/Unit 6 a udělat si zápisky do sešitu. 

Podívejte se prosím do Komens (resp. do Bakalářů) - zaslala jsem Vašim rodičům opravené naskenované testy (záporné a kladné věty v minulém čase), které jsme psali ještě před zavřením školy. Známky jsem zanesla do Bakalářů. V Bakalářích také naleznete naskenovaná řešení ke všem cvičením z PS, která jste v rámci samostudia doposud měli vypracovat. Vše si prosím zkontrolujte. 

Dále pracujte s časopisem R & R na odkazu: 

http://www.bridge-online.cz/wp-content/uploads/R-CZ-MAG-2020-03CC.pdf

Vypracujte stranu 4 (Look at the animals - task 1 a task 2) a řešení mi zašlete na moji emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dále si přečtěte článek o grey seals na str. 12, vypracujte návazné poslechové cvičení (pod fotografií tuleňů) - a opravené věty 1 až 3 mi rovněž zašlete na mail. Odkaz na poslechová cvičení ve formátu mp3 jsou zde: 

http://www.bridge-online.cz/casopis-rr/rr-march-2020/

Jedná se o stopy 7 (namluvený článek o grey seals, který je otištěný v časopise) a stopa 8 je úkol (task), který máte vypracovat písemně. V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat mailem či přes Bakaláře. Pilní zájemci si sami mohou zkontrolovat task 2 ze sekce Look at the animals na základě poslechu stopy 2. Písemné úkoly pište buď rovnou do mailu, nebo do přílohy ve formátu word. Zaslat můžete i fotografii, kterou převedu do pdf a okomentuji. Zvolte formát, který Vám nejlépe vyhovuje. 

Občanská výchova- 

na YouTube si pusťte Mezinárodní park Českosaské Švýcarsko.
Do sešitu si napište 5 vět o tomto mezinárodním parku.
Výtvarná výchova - 

Do sešitu na OV si zakreslete znak NP České Švýcarsko.
Kreslíte tedy Pravčickou bránu v zeleném kruhu, nápis můžete vynechat.
Německý jazyk-

 Mein Hobby - z Youtube video Deutsch lernen Hobbys und Freizeit
a  video Was sind deine Hobbys?Video si pouštěj několikrát a nahlas
slova opakuj, procvičujeme výslovnost.Nauč se a procvič slovíčka páté
lekce.V PS budeme opakovat, začni postupně doplňovat cvičení, která ti
chybí. Začni od první strany. 

 

Učivo na 23.-27.3.

 

Přírodopis  učivo 25.3. – 3.4.:

Paryby – dokument Šokující žraloci https://www.youtube.com/watch?v=1zahSLB3Hes

Podívejte se na něj a napište si do sešitu 5 zajímavostí, které v dokumentu zazněly.

Ryby úvod – výpisky – str.12 – 13 v učebnici

Na linkovaný dvojlist A4  (NE v sešitě) odpovězte na otázky ze str.11, oddělte čarou a na otázky ze strany 13. Dvojlist schovejte, budeme v něm pokračovat, až se uvidíme ve škole, odevzdáte mi ho ke kontrole.

 

Matematika

Pracovní sešit 2.díl strana

Učebnice strana 

  • 183-189 přečíst a udělat poznámky (modré rámečky)
  • 190-193 přímá úměrnost přečíst a udělat poznámky (modré rámečky)
  • 192 přečíst a zapsat
    • a. řešení úsudkem
    • b. řešení pomocí trojčlenky


Dějepis ( učivo do 3.4.) Lucemburkové na českém trůně

přečíst str. 97 - 103, zápis formou na tyto otázky:
1. V jakém období vládli Lucemburkové v českých zemích?
2. Vypiš české krále z rodu Lucemburků.
3. Proč měl Jan Lucemburský přezdívku "král cizinec"?
4. Karel IV. - jaké získal panovnické tituly, co vše pro české země vykonal? Co tebe z jeho života nejvíce zaujalo?
5.Proč vládu Václava IV. nepovažujeme za dobrou?
Pokud chcete a mít "od škrtnutý"referát o zámořských objevech, můžete mi ho poslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ( stručně, pár vět, klidně ofocené) dále pokud by jste něco potřebovali můžete mi napsat na email.

Čeština

M - Uč str. 84 - Druhy vět vedlejších - pročíst, vypsat, zaměřit se na vv podmětnou, do sešitu str.85 cv.1, 86 cv.2, 3
LV - dokončit práci z minulého týdne - Zlatý kolovrat + poslech 
https://www.youtube.com/watch?v=HASW6YtOdHk&t=150s <https://www.youtube.com/watch?v=HASW6YtOdHk&t=150s>
https://www.youtube.com/watch?v=vVoxRrXndGE&t=3s <https://www.youtube.com/watch?v=vVoxRrXndGE&t=3s>
 
S - Výtah - Uč 120 cv. 1a, b,c do sešitu

Zeměpis

Prostudovat - Hospodářství Asie (14-16) + stručné výpisky   

Zopakovat si : přírodní podmínky - obyvatelstvo - hospodářství na str. 17

Německý jazyk

- Učebnice s 53/11 – zodpověz na otázky celou větou do sešitu
str. 53/13 naučit zpaměti básničku, postupně vypracovávat cvičení k páté lekci v PS, naučit se slovíčka 5. lekce

Občanská nauka

učebnice str. 51 výpisky plus překreslit mapu

 Výtvarná výchova

K výpiskům z ON si do sešitu nakreslete tématicky vhodné obrázky

Pracovní činnosti ( děvčata)

Výroba roušky( nápady na You Tube) fotografie zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Fyzika - vypracujte do sešitu pracovní list, který je níže přiložen :)

 

 

Výroba roušky( nápady na You Tube) fotografie zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 HV 7  - Opakování Dur stupnice s křížky, Moll stupnice s křížky, Dur stupnice s béčky.

Tělesná výchova: Zdravím všechny žáky II. stupně naší školy. Vzhledem k situaci která nastala, máte ještě více příležitostí sedět u PC či mobilu :(

A to není pro vaše fyzické i duševní zdraví vůbec dobré. Proto vám doporučuji si každý den trochu zacvičit. Nejideálnější by byly, všichni je dobře znáte, posilovací stanoviště – kliky, prkno, břicho: sedy-lehy, švihadlo- lze nahradit dřepy, záda- vzpřimovače + spešl hudba :)

Přinuťte se 10 minut denně a koronavirus se vám určitě vyhne.

Čeština na týden 16. - 20. 3.
M - Co už víme o větě - Uč 83 cv. 1 ústně, 2 do sešitu, 84 cv. 4 do sešitu
S - Uč 119 Výtah - vypsat tabulku, PS 55 cv. 1a, c do sešitu
LV - Erben - Zlatý kolovrat 92, Němcová - O zlatém kolovrátku 96 vypsat rozdíly v obsahu do sešitu, Co vyjadřují významy jmen? - odpověď do sešitu, Uč 208 - vypsat, co je pohádka (TENTO ÚKOL JE I NA PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!)

RJ - rozvržení učiva do 31.3. opakování celé 4. lekce - slovní zásoba a gramatika /zelené rámečky/
5. lekce - přepsat všechna slovíčka a a naučit se
přepsat do sešitu gramatiku str. 74  - zelené rámečky a tabulky na str.75,
číst a překládat 4.2/76
prac. sešit str. 42, 44, 45

Aj - rozvržení učiva do 31.3. - naučit se nepr.slovesa zes str. 87 - od slovesa "put"
slovní zásoba - přepsat a postupně naučit 6A, 6B, 6C - str.82, 83
z prac.sešitu na str. 77 si vypsat tabulku "stupňování příd. jmen a přečíst si pravopisná pravidla
přepsat si srovnávací vazbu /as...as, not as .......as/  - rovněž na str.77
vypracovat cvičení v prac.sešitě str.46, 49, 50, 51, 52, 53, 54
podívat se v učebnici na str. 68, 69, 72   - cvičení k probírané látce

AJ Štrynclová 

27.3. Opakování slovní zásoby 5B: Učebnice 63/9, 10. 

24.3. - 26. 3. Naučit se slovíčka z lekce 5C a dočíst obrázkový příběh The Old House na konci učebnice. Enjoy :)- !  

práce na 20.3: PS 44 celá

práce na 18.3: naučit se slovíčka z lekce 5B. 

práce na 17.3. 

Na youtube se podívat na píseň Planet Song. Kupodivu nese název the Planet Song for Song/Solar System Song. Má délku 3:09 min a začíná větou: "There are eight planets in our solar system." Doporučuji, abyste si zapnuli anglické titulky. Za úkol vypsat do sešitu ke každé planetě alespoň dvě věty a zaměřit se přitom především na řadové číslovky (první, druhý, třetí atd.)  

11. - 13. 3. Doučit se zbytek nepravidelných sloves v minulém čase. Dále vypracovat PS 42/6, 7, PS 43/3 a 45/6. 

 

18.3. MATEMATIKA: každý den věnujte alespoň hodinu procvičování online na umimematiku.cz (zlomky, úhly a úhly v trojúhelníku). 

17.3. MATEMATIKA: Ve svém pracovním sešitě od str. 144-155 zkontrolujte vypracované příklady a opravte případné chyby podle přiloženého vzorového řešení v pdf na konci této stránky. U testu na straně 144 proveďte samohodnocení.

 

 Dějepis        Poslední Přemyslovci - 93 - 97, přečíst, stručné výpisky formou odpovědi na otázky:
                      1. Koho řadíme k posledním Přemyslovcům?
                      2. Jakou přezdívku a proč měl Přemysl Otakar II.? Proč se dostal do sporu s Rudolfem Habsburským? Kdy a kde zemřel?
                      3. Kdo vládl za nedospělého Václava II.? Jaké mince nechal razit Václav II.? 
                      4. Kdo byl poslední Přemyslovec na českém trůně? Kdy, kde a jak zemřel?

Zeměpis pro týden 16.-20.3 : Prostudovat a zapsat Počet a hustota obyvatel Asie + Rasy obyvatel Asie + Náboženství Asie,  str. uč. 12-13

14.3. pro týden 16.-20.3.

           ON : str. 50 Udělat výpisky z tématu : Kulturní památky a zvyklosti, chráněná území, látku se naučit

           NJ : Učebnice str. 52/7 do sešitu, 52/9 naučit zpaměti, 52/10 do sešitu

11.3.

Český jazyk 

- uč. do str. 84 (po vedlejší věty)

- PS do str. 38 (po vedlejší věty), doplnit vše předchozí

Fyzika - Ať si vyberou jeden ze zákonů Isaaca Newtona a vypracují na něj referát. Minimálně polovina A4.

Výpisky z prezentace, která je přiložena níže - téma otáčivé účinky síly :).

Zeměpis uč.str. 12,13 prostudovat a vypsat s krátkou charakteristikou přírodní krajiny Asie

       Dějepis - Objevné plavby (zámořské objevy) str. 88 - 92, přečíst, výpisky, zadané referáty budou žáci prezentovat až se sejdeme ve škole.

      Občanská nauka- V rámci tématického celku Já a okolní svět s 37-39 , vybrat jednu osobnost a vytvořit referát o jejím životě a tvorbě. Referát nejlépe formou prezentace.

       Německý jazyk - Učebnice s 51/3  vypracovat do sešitu, natrénovat 51/4a  a 51/4b vypracovat do školního sešitu

 

10.3. Po dobu uzavření školy z důvodu nařízení vlády, prosím, doplňte níže uvedené učivo:

Matematika: PS str. 144 - bude známkováno

                       PS  str. od str. 145 až do 155

 

Ruský jazyk: PS  str . 40, 42, 43, 44 cv. 4

                       UČ str. 58/ cv. 4.2 (probíráno ve škole), str. 62 slovesa UČIT, PODÍVAT SE (umět časovat), str. 74 slovesa PRACOVAT, UČIT SE (umět časovat)

                       - dále přepsat všechny slovíčka ze str. 68 + dopsat všechny resty co jste si nestihli doplnit (nedodělané DÚ nebo slovíčka, atd.)

 

Anglický jazyk: (skupina pí. uč. Soukupové) - dostala zadané úkoly při hodině AJ dnes tj. 10.3.

 

 

Přírodopis: z učebnice pro 7. ročník str. 8 - 12 (Ostnokožci, začátek obratlovců) - výpisky + naučit

PČ- Snažíme se vyrobit něco z plastové lahve (děvčata)

                        


Dne 19.12. plánujeme návštěvu kina Cinestar v CČM - film Jumanji: Další level. Cena za žáka činí 109,- Kč. Odchod do kina bude v 8:00h od školy a předpokládaný návrat bude kolem 11:30h. Děti, již mohou začít nosit peníze. Děkujeme 


16.9. Dobrý den, žákům budou průběžně rozdány pracovní sešity na ČJ, M, AJ a RJ/NJ (dle výběru jazyka).

        Žádáme o uhrazení částky (viz níže rozpis ceny jednotlivých pracovních sešitů). Děkuji.

 

Pracovní sešity:

Český jazyk - 79,- Kč

Matematika - 150,- Kč

Anglický jazyk - 169,- Kč

Ruský jazyk - 159,- Kč

Německý jazyk - 149,- Kč