Informace vkládá Hedvika Zmeková

INFO

 

Po dětech posílám údaje pro přístup k webu Bakalář, prosím o podpis.

Odkaz na webové stránky:

https://bakalari.zschvaly.cz:4443/bakaweb

 


 

13.10. Ve středu 17. 10. odpadá dětem Vv a hodina jazyků je přesunuta právě na tuto 6. vyučovací hodinu. Po ní výuka končí.


10. 9. Ve dnech 11. - 13. 9. proběhne sběr starého papíru - kontejner bude přistaven před školní budovou od úterního dopoledne po čtvrteční dopoledne.

Ve čtvrtek 2. vyučovací hodinu navštíví žáci Veletrh středních škol na Chvalech.

Vybíráme peníze na pracovní sešity - rozpis mají děti v ŽK.

V pátek 5. 10. 2018 mají děti ředitelské volno.


3.9. Dnes děti dostaly rozvrh hodin pro letošní školní rok - protože musíme mít jedenkrát měsíčně zařazeny i TŘÍDNICKÉ HODINY, uvádím jejich data raději ihned - děti by se jich měly v hojném počtu účastnit. 

Bohužel jsem nenašla jiný vhodný den než je pátek - 14:00: 26. 10., 7. 12., 18. 1., 1. 3., 29. 3., 26. 4., 24. 5., 7. 6.
Termíny budu dětem včas připomínat.


Vážení rodiče, už je opět tady. Nový školní rok.

Začínáme v pondělí v 8:00, děti dostanou rozvrhy a 8:45 budou moci odejít domů, případně na svačinu do jídelny (nudle na sladko).

Od úterka do pátku budou děti ve škole vždy pět vyučovacích hodin, út+st třídnické práce, čt+pá krácené vyučování podle rozvrhu. Jídelna počítá s obědy.

Vzhledem k tomu, že od úterý do pátku organizuji adaptační dny pro šesté třídy, nebudu se svými dětmi, ale budou mít suplování - budou mít informace ode mě zprostředkovaně. Na mailu a na telefonu samozřejmě jsem.

Prosím o zakoupení těchto sešitů – seznam je orientační – pokud nejsou sešity uvedeny, mohou být libovolné, ale je nutné je NOSIT!!! Vše bude upřesněno v prvních – úvodních – hodinách.

Sešity pro začátek: 9x  544, 2x  524, 1x  445, 1x  565,1x  460, 1x  644 

Výtvarné potřeby (stačí uložit do krabice od bot): nůžky, lepidlo, černý fix, temperové barvy+plochý štětec, vodové barvy+kulatý štětec, barevné papíry (včetně jakýchkoli zbytků balicích papírů apod.), pastelky, měkčí tužku, ořezávátko. Pokud někdo rád pracuje s prašnými křídami, s fixy nebo olejovými giocondami, tak i ty, bude možnost. Pokud budete barvy kupovat, prosím značku  koh-i-noor, jsou kvalitní. Jako nádoba na vodu ideálně poslouží spodní část větší pet láhve.

Tolik pro začátek.

Ať se nám v letošním roce daří! Startujeme do finiše.

Hedvika Zmeková