Základní informace k týdnu od 30. 1. do 3. 2. 2023

Základní informace k týdnu od 30. 1. do 3. 2. 2023

Jak to u nás vypadá:

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Historická budova – Odkaz ZDE

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Nová budova – Odkaz ZDE

Velké poděkování:

1) Za pomoc v rámci Srdíčkových dnů – poděkování od paní Křupkové:

„V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu. Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem. Jejich pomoc je pro „naše“ děti nenahraditelná.

Potěšilo by nás, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na reportáže, které natáčíme s nemocnými dětmi http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/pribehy-deti/ , aby děti věděli, jak je jejich pomoc důležitá a na Zábavného odpoledne ze dne 19. 9. 2022 – zahájení Srdíčkových dnů  https://www.youtube.com/watch?v=bB-vBWzDnpg

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci, mějte se moc hezky.

S poděkováním a přáním krásných dnů.

Zdenka Křupková“

2) Za podporu sběru starého papíru – podařilo se nasbírat celkem 660 kg.

ZÁPIS do prvního ročníku a přípravné třídy – odpovědi k četným dotazům

  • Dny otevřených dveří – budou domluveny se zřizovatelem a ostatními řediteli. Termín včas zveřejníme. Předpokládáme 20. března 2023.
  • Zápis: termín bude opět určen na základě dohody se zřizovatelem a ostatními řediteli. Předpokládáme, že se bude jednat o dny 3. a 4. dubna 2023.
  •  Škola nanečisto: opět proběhne v modelu, že účast je pouze pro přijaté žáky. Termín Školy nanečisto bude v týdnu od 15. 5. do 19. 5. 2023, vždy od 15.00 do 15:45.
  •  Přípravná třída: ano, i v příštím školním roce bude otevřena naše přípravná třída. Kapacita přípravné třídy je do 14 dětí. Primárně jsou do přípravné třídy přijímány děti s odkladem školní docházky. Kritéria pro přijetí budou zveřejněna.

Vážení rodiče, níže naleznete základní informace k novému týdnu.

  • 30. 1. Plavecký výcvik – 3. A, 3. B (náhradní termín)
  • 31. 1. Vydání vysvědčení – podrobné informace k jednotlivým třídám obdržíte od třídních učitelů.
  • 1. 2. Karaoke – celodružinová soutěž v písních. Organizuje školní klub a školní družina.
  • 3. 2. Pololetní prázdniny (Školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna na naší škole v době od 7:00 do 16:30.)

S předstihem:

  • 6. 2. až 10. 2. Jarní prázdniny (Školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna následovně: 6. 2. až 8. 2. ZŠ Ratibořická, 9. 2. a 10. 2. FZŠ Chodovická)
  • Po jarních prázdninách začíná v pátek 17. 2. plavecký výcvik 2. ročníků. Plaveme v Hloubětíně, doprava žáků od školy a ke škole je zajištěna skrze smluvního dopravce.

Balíček pomoci Pražanům:

Všem žádostem o čerpání v rámci Balíčku okamžité pomoci Pražanům bylo vyhověno. Protokol o vyhovění žádosti je k vyzvednutí v ředitelně školy. Vyhověno bylo žádostem podaným v období od 10/22 do 12/22 i v období od 1/23 do 6/23. Čerpáno je úhradu školních obědů, na úplatu za školní družinu, školní klub a Klubík. V souvislosti se školami v přírodě upozorňuji, že je možno čerpat i na úhradu škol v přírodě, pokud jsou splněny požadované podmínky.

Projekt Školní ulice:

Projekt nadále pokračuje, prosíme o dodržování zákazu vjezdu do ulice Stoliňská v době od 7:30 do 8:00. Děkujeme všem rodičům za podporu projektu.

Martin Březina

V Praze dne 27. 1. 2023

Praha 9, Stoliňská 823 (2)