IX. B

Dobrý den vážení rodiče, posílám základní informace k týdnu od 8. 11. do 12. 11. 2021

Stručný přehled:

• 8.11. První hodinu probíhá testování všech žáků
  • Testovat se nemusí: Testování nepodstupují děti a žáci, kteří splní podmínky stanovené pro bezinfekčnost po očkování  (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo po prodělaném onemocnění COVID-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19).Testovat se dále nemusí dítě nebo žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě. Takový test nahrazuje pouze ty termíny testování ve škole, při kterých je výsledek testu stále platný  (tedy 72 hodin od PCR a 24 hodin od antigenního testu).

Bezinfekčnost lze prokázat pomocí aplikace Tečka.

• 9.11. až 11. 11. Sběr starého papíru

Informace s předstihem:

• 15.11. a 16. 11. ředitelské volno
  • 17.11. Státní svátek
  • 18.11. Opět testování žáků
  • 22.11. Třídní schůzky všech tříd (formu upřesníme dle vývoje situace v souvislosti s opatřeními MŠMT) + proběhne čtvrtletní pedagogická rada
  • 2.12. Přijímací zkoušky nanečisto – určeno žákům 9. ročníků.  Cvičné testování probíhá od 14:00 do 16:00.

S pozdravem Procházka

Dobrý den vážení rodiče,

píši jen pár informací k začátku školního roku.

1. 9. –  Zahájení + testování žáků (jedna hodina, konec 8:45hod.)

2. – 3. 9. – Třídnické hodiny (5 vyučovacích hodin). V průběhu 5. hodiny půjdou žáci na oběd a podle toho pak budou končit.

Plánované testování žáků v následujícím týdnu je 6. a 9. září

Testovat se nemusí: (ale musí mít doklad)

1. Očkovaní žáci
  2. Žáci, kteří prodělali COVID a neuplynulo 180 dnů
  3. Kdo se nechal testovat v testovacím centru

Více informací k testování je na stránkách školy.

Nezapomenout roušky a od čtvrtka přezůvky, aby děti nemusely být v ponožkách!!! 🙂

S pozdravem Procházka