Zprávy z klubu

Sázíme semínka v Klubu a Klubíku

V Klubu i Klubíku jsme sázeli semínka hrášku. Semínka si žáci mohli odnést domů, případně ve školním Klubu a Klubíku sledovat, jak rostou. V rámci sázení jsme si povídali o důležitosti rostlin pro planetu Zemi.

Čajový dýchánek s dortem

Sluníčko začalo hřát a my jsme mohli opět začít pořád čajové dýchánky na školním hřišti. První dýchánek jsme zahájili i se sladkým potěšením, vynikajícím dortem.

Velikonoční přípravy

Přípravy na Velikonoce jsou v plném proudu. Vyrábíme dárečky pro rodiče :).

Soutěž o nejhezčí obrázek pokémona

V únoru proběhla výtvarná soutěž. Děti se mohly zapojit a nakreslit obrázek Pokemona. Zapojilo se hned devět žáků. Všichni, kdo se soutěže zúčastnili, dostali odměnu. Tři nejhezčí obrázky byly odměněni figurkou :).

Únorové dílny

V únoru jsem vyráběli spoustu zajímavých výrobku. Děti se naučily vyrábět papírové kytičky nejen pro maminky, ale také rybičky a srdíčka k obdarování blízkých. Ti, kteří nechtěli vyrábět se zúčastnily turnaje v námořní bitvě, která měla svého výtěžek. Hrníček s mimoňem mu udělal radost.

Poslední lednové dny

V posledních lednových dnech nás počasí zahnalo do vnitřních prostor Klubu. Vrhli jsme se na vyrábění různých papírových výrobků.

Námořní bitva a výrobky začátku ledna

V průběhu prvních lednových týdnů se v Klubu a Klubíku vyráběly kloboučky a knížky. Kdo zrovna nevytvářel žádné umělecké dílo, mohl se zapojit do turnaje v námořní bitvě.

V prosinci vyrábíme vánoční dárky

Vyrábíme dárky a ozdoby na Vánoce. Zapojili se holky i kluci.

Jak si hrajeme se sněhem

V prosinci napadl sníh a my si mohli užit venkovních aktivit.

Krmítka pro ptáčky

V zimě nezapomínáme ani na ptáčky. S dětmi v Klubu i Klubíku jsme jim vyrobili kuličky plné zrní a rozvěsili jsme je po okolí. A také jsme vyráběli náramky z korálků :).

Předvánoční dění v Klubu a Klubíku

Před Vánocemi je třeba s dětmi vyzdobit prostory školního Klubu a Klubíku. S dětmi jsme vyráběli třeba ozdoby na okna a samozřejmě si žáci mohli odnést nějakou tu ozdobu také domů :). A zároveň jsme s dětmi v Klubu i Klubíku psali Ježíškovi

Dlabání dýní

Děti z Klubu i Klubíku v minulých dnech vyráběly strašidelné obličeje z dýní. Podle šťastných úsměvů a krásných obličejů můžeme říci, ze se celá akce podařila :).

Uklízíme školní hřiště a hraje naši první únikovou hru

V posledních týdnech se v Klubu a Klubíku žáci uklízeli školní hřiště. S nasbíraným listím byla zábava. Děti si užili nejen listovou válku, ale také skákání do listí.

V Klubu a Klubíku se žáci také mohli zúčastnit první únikové hry a získat tak malou odměnu.

První říjnové dny

První říjnové dny jsme v Klubu a Klubíku trávili kreativně. Nejen, že žáci vyráběli strašidelnou výzdobu, ale také tvořili z písku modely města.

Podzimní dny

V průběhu posledních dní jsme v Klubu a Klubíku s dětmi započali s výzdobou klubových prostor. Společně jsme začali malovat velkou vlajku Klubu a Klubíku a z kaštanů jsme vyráběli postavičky. Kdo se nechtěl účastnit výtvarných aktivit hrál míčové hry, hlavně fotbal a vybíjenou.

Soutěž v driblování

V minulém týdnu proběhla soutěž v driblování a celý Klub se zapojil. Každý, kdo se soutěže zúčastnil, dostal malou odměnu :).