Zprávy z klubu

Krmítka pro ptáčky

V zimě nezapomínáme ani na ptáčky. S dětmi v Klubu i Klubíku jsme jim vyrobili kuličky plné zrní a rozvěsili jsme je po okolí. A také jsme vyráběli náramky z korálků :).

Předvánoční dění v Klubu a Klubíku

Před Vánocemi je třeba s dětmi vyzdobit prostory školního Klubu a Klubíku. S dětmi jsme vyráběli třeba ozdoby na okna a samozřejmě si žáci mohli odnést nějakou tu ozdobu také domů :). A zároveň jsme s dětmi v Klubu i Klubíku psali Ježíškovi

Dlabání dýní

Děti z Klubu i Klubíku v minulých dnech vyráběly strašidelné obličeje z dýní. Podle šťastných úsměvů a krásných obličejů můžeme říci, ze se celá akce podařila :).

Uklízíme školní hřiště a hraje naši první únikovou hru

V posledních týdnech se v Klubu a Klubíku žáci uklízeli školní hřiště. S nasbíraným listím byla zábava. Děti si užili nejen listovou válku, ale také skákání do listí.

V Klubu a Klubíku se žáci také mohli zúčastnit první únikové hry a získat tak malou odměnu.

První říjnové dny

První říjnové dny jsme v Klubu a Klubíku trávili kreativně. Nejen, že žáci vyráběli strašidelnou výzdobu, ale také tvořili z písku modely města.

Podzimní dny

V průběhu posledních dní jsme v Klubu a Klubíku s dětmi započali s výzdobou klubových prostor. Společně jsme začali malovat velkou vlajku Klubu a Klubíku a z kaštanů jsme vyráběli postavičky. Kdo se nechtěl účastnit výtvarných aktivit hrál míčové hry, hlavně fotbal a vybíjenou.

Soutěž v driblování

V minulém týdnu proběhla soutěž v driblování a celý Klub se zapojil. Každý, kdo se soutěže zúčastnil, dostal malou odměnu :).