V týdnu od 3. do 7. 5. je pro 8. a 9. ročníky online výuka podle změněného rozvrhu, ve škole budou 6. a 7. ročníky.

V týdnu od 10. do 14. 5. budou chodit do školy 8. a 9. ročníky. Sraz žáků 9.A je v pondělí v 8:00 před školou, žáci různých tříd se nesmějí míchat. Další dny je sraz v 7:50 před školou. Testování na Covid 19 bude v pondělí a ve čtvrtek.

Na příští týden je mírně upraven rozvrh, není odpolední vyučování.

Informace k testování:

1.  Zákonný zástupce může být testování přítomen
  2.  Zákonný zástupce může pro své dítě zvolit jiný typ testu, avšak provedení vlastního testu musí být společně s ostatními žáky (rodič doloží název testu, zkontroluje jeho schválení ze strany MŠMT a doloží návod, kde bude patrné, jak vyhodnotit výsledek testu)
  3. Žák se nemusí účastnit testování, pokud:
    • Prodělal COVID 19 a neuplynula lhůta 90 dnů
    • Byl dvoudávkově očkován a uplynula lhůta 14 dní od poslední dávky
    • Byl testován v testovacím centru a doloží tuto skutečnost certifikátem o negativním testování
  4. Jinak se neotestovaný žák nemůže účastnit výuky a bude se vzdělávat distančně dle pokynů vyučujících

Informace k používaným testům:

SINGLCLEAN

Opatření školy pro bezpečnost:

• Hloubkový úklid všech prostor
  • Denní vytírání všech prostor
  • Větrání během hodin i přestávek
  • Úprava topné křivky pro vhodné teplotní klima
  • Desinfekce u vstupu i ve třídách
  • Průběžná denní desinfekce povrchů s častým dotekem
  • Noční ozónová desinfekce vzduchu
  • Úprava prostoru pro pohyb žáků
  • Eliminace mísení žáků před školou a ve školní družině
  • Testování pedagogů a zaměstnanců školy

Výuka dle rozvrhu, HV bez zpěvu, TV celá třída

POVINNOSTI ŽÁKŮ:

• Respektovat pokyny vyučujících a pracovníků školy
  • Nosit po celou dobu pobytu ve škole ochrannou roušku (+ mít alespoň 2 náhradní a sáček na použité roušky). Roušky se sundávají pouze během jídla ve školní jídelně a svačení.
  • Desinfikovat si ruce před vstupem do školní jídelny
  • Při vstupu do budovy si desinfikovat ruce
  • Desinfikovat a umýt si ruce před jídlem a po použití toalety
  • Dodržovat rozestupy od spolužáků a vyučujících
  • Účastnit se prezenční výuky i distanční výuky dle rozvrhů

níže naleznete odkaz na portál zajišťující doučování žákům v předmětu, který si zvolíte (1., 2. stupeň). Služba je online a bezplatná. Prosím využijte ji, pokud má Vaše dítě jakékoli problémy se vzděláváním. Škála nabízeného doučování je pestrá. Přístup by měl být individuální.

S pozdravem Vlková

Třídní učitelka Věra Daňhelková

Ke stažení:
Download this file (Rozvrh 9A na dobu rotačního vyučování ve škole.pdf)Rozvrh 9.A prezenční výuky v týdnu 10.-14.5. 2021[Rozvrh 9.A prezenční výuky v týdnu 10.-14.5. 2021]168 kB
Download this file (Rozvrh 9A_3-7_5_2021.pdf)9.A rozvrh online výuky 3.-7. 5. 2021[9.A rozvrh online výuky 3.-7. 5. 2021]88 kB