PŘIPOMÍNKA – DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ (I. A II. STUPEŇ) PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

PŘIPOMENUTÍ – DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ POUZE PRO I. STUPEŇ

Vážení rodiče,

jak pravděpodobně víte, realizujeme průzkum spokojenosti rodičů s naší školou. Rád bych se Vám připomenul ohledně vyplnění dotazníku spokojenosti. Prosím dejte nám vědět, co se Vám na naší škole líbí a co by se mělo zlepšit. Dotazník vyplníte na tomto odkaze:

https://bsurvey.cz/index.php/738678?lang=cs

Pokud Vám odkaz nejde prokliknout, označte jej celý a zkopírujte jej do adresy prohlížeče.

Pokud jste dotazník již vyplňovali, považujte tento e-mail za bezpředmětný. Velice Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Opět platí nabídka, že dotazník můžete obdržet i v papírové podobě včetně originální obálky na zalepení.

Dotazník je anonymní a jeho vyplnění by Vám nemělo zabrat déle než 5-10 minut. Dotazník se uzavírá již ve čtvrtek 9. 12. 2021.

V případě technických dotazů se prosím obracejte na realizátora průzkumu, Ing. Michaela Andrýsková, mandryskova@b-inside.cz

S přáním krásného dne

PhDr. Martin Březina, ředitel školy

 

PŘIPOMENUTÍ – DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ POUZE PRO II. STUPEŇ

Vážení rodiče,

jak pravděpodobně víte, realizujeme průzkum spokojenosti rodičů s naší školou. Rád bych se Vám připomenul ohledně vyplnění dotazníku spokojenosti. Prosím dejte nám vědět, co se Vám na naší škole líbí a co by se mělo zlepšit. Dotazník vyplníte na tomto odkaze:

https://bsurvey.cz/index.php/838593?lang=cs

Pokud Vám odkaz nejde prokliknout, označte jej celý a zkopírujte jej do adresy prohlížeče.

Pokud jste dotazník již vyplňovali, považujte tento e-mail za bezpředmětný. Velice Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Opět platí nabídka, že dotazník můžete obdržet i v papírové podobě včetně originální obálky na zalepení.

Dotazník je anonymní a jeho vyplnění by Vám nemělo zabrat déle než 5-10 minut. Dotazník se uzavírá již ve čtvrtek 9. 12. 2021.

V případě technických dotazů se prosím obracejte na realizátora průzkumu, Ing. Michaela Andrýsková, mandryskova@b-inside.cz

S přáním krásného dne

PhDr. Martin Březina, ředitel školy