VI. A

d‍ovolte mi, abych Vás přivítal v novém školním roce. Mám pro Vás několik důležitých informací, které se týkají příštího týdne. Kmenová třída 6.A se nachází ve druhém patře (budova II. stupně). První den stráví žáci ve škole jednu vyučovací hodinu a následně půjdou na oběd a následně domů.

V následujících dvou dnech, tedy 5. a 6. září, se žáci zúčastní takzvaných adaptačních dnů. První den bude probíhat od 8:00 do 15:00. Škole se objevila možnost, aby se děti vydaly na jeden den mimo školu. Dnes a zítra probíhají jednání o pronájmu prostor, proto Vám zatím nemohu říci, podrobnější informace. Zítra, v dopoledních hodinách budu vědět víc a napíši Vám další informace. Druhý den budou mít žáci adaptační dny ve škole a program bude probíhat od 8:00 do 13:30.

Přeji Vám hezký zbytek pracovního týdne a klidný víkend

Hromas