Základní informace k týdnu od 27. 12. do 31. 12. 2021

Základní informace k týdnu od 27. 12. do 31. 12. 2021

Rychlý přehled:

  1.    23. 12. až 27. 12. Vánoční prázdniny – školní výuka není, školní jídelna nevaří, školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna ve FZŠ Chodovická. Podrobnosti k provozu družiny naleznete na webu školy.
  2.    27. 12. až 31. 12. Vánoční prázdniny – školní výuka není, školní jídelna nevaří, školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna v ZŠ Ratibořická. Podrobnosti k provozu družiny naleznete na webu školy.

Během roku 2021 se povedlo realizovat mnohá z plánovaných opatření. Vedle hloubkového úklidu a pastování všech tříd se podařilo zakoupit velké množství pomůcek pro výuku. Nejen pro výuku informatiky, ale pro výuku obecně. Navíc náš první stupeň již bude mít svoji vlastní tabletovou třídu.

Jako malé potěšení přikládám nedávno dokončený model naší nové školní budovy:

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Nová budova – Odkaz ZDE

 

Jménem vedení školy a všech našich zaměstnanců Vám děkuji za skvělou spolupráci ve všech oblastech a činnostech školy, za Vaši podporu i cennou zpětnou vazbu.

Přeji Vám krásné a požehnané vánoční svátky a do roku 2022 jen to dobré.

Martin Březina

 

Vánoční přání ze Stoliňské