Základní informace k týdnu od 9. 1. do 13. 1. 2023

Vážení rodiče, níže naleznete základní informace k novému týdnu.

• 9. 1. Ovoce a mléko do škol
  •          ČT ve škole
  • 12. 1. Od 16:00 schůzka účastníků zájezdu do Skotska (třída VI. B)
  •           Plavecký výcvik  – 4. ročník
  • 13. 1. Úprava výuky na hlavní budově (5. až 9. ročník) z důvodu voleb. Program tříd je dle výběru třídních učitelů.
  •            Plavecký výcvik – 3. ročník

S předstihem:

• 16. 1. od 17:00 se konají třídní schůzky ve třídách
  • 26. 1. Sběr starého papíru
  • 31. 1. Vydání vysvědčení
  • 3. 2. Pololetní prázdniny (Školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna na naší škole)
  • 6. 2. až 10. 2. Jarní prázdniny (Školní družina je pro nutné případy centrálně zajištěna: 6. 2. až 8. 2. ZŠ Ratibořická, 9. 2. a 10. 2. FZŠ Chodovická)

Kratom

V příloze naleznete prezentaci k nebezpečí Kratomu. Dle sdělení KŘPHMP patří Kratom, nikotinové sáčky, elektronické cigarety a vaporizéry v současnosti k největším problémům v oblasti návykových látek, se kterými se základní a střední školy potýkají. Prosíme o důsledné poučení, abychom preventivně předešli případnému zneužití.

Pozn.: Příloha je dostupná pouze v systému Bakaláři, nikoliv veřejně na webu školy.

Projekt Školní ulice:

Projekt nadále pokračuje, prosíme o dodržování zákazu vjezdu do ulice Stoliňská v době od 7:30 do 8:00. Případné průjezdy vozidel jsou opět monitorovány.

Jak to u nás vypadá:

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Historická budova – Odkaz ZDE

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Nová budova – Odkaz ZDE

V Praze dne 6. 1. 2023