Aktuální informace k týdnu od 21. 12. do 3. 1. 2024

Aktuální informace k týdnu od 21. 12. do 3. 1. 2024

Důležité:

 • 21. 12. Ředitelské volno – školní družina bude pro nutné případy zajištěna v době od 7:00 do 16:30
 • 22. 12. Ředitelské volno – školní družina bude pro nutné případy zajištěna v době od 7:00 do 16:30
 • 27. 12. Vánoční prázdniny. Školní družina je centrálně zajištěna v FZŠ Chodovická (pro nutné případy)
 • 28. 12. Vánoční prázdniny. Školní družina je centrálně zajištěna v FZŠ Chodovická (pro nutné případy)
 • 29. 12. Vánoční prázdniny. Školní družina je centrálně zajištěna v FZŠ Chodovická (pro nutné případy)
 • 1. 1. Státní svátek – školní družina není zajištěna
 • 2. 1. 2024 Vánoční prázdniny. Školní družina je centrálně zajištěna v ZŠ Ratibořická (pro nutné případy)
 • 3. 1. 2024 Nástup do školy – začátek výuky v roce 2024.

Nejbližší akce – rok 2024:

 • 8. 1. Pololetní třídní schůzky – účast rodičů je důležitá
 • 10. 1. Náhradní výuka plaveckého výcviku – 3. ročník
 • 13. 1.  1. ples Chvalské školy – srdečně vás zveme!
 • 2. 2. Pololetní prázdniny
 • 12. 2.  – 16. 2. Jarní Prázdniny
 • 19. 2. Od 17:30 seminář pro rodiče k problematice bezpečnosti v kyberprostoru a nových drog (realizuje KŘPČR, formou ONLINE skrze MS Teams)
 • 25. 2. – 1. 3. Lyžařský výcvikový kurz – výběr žáků

Srdečně vás zveme na 1. ples Chvalské školy

Sobota 13. 1. 2024 od 18:00:

Iniciativou naší Školské rady je pečlivě připravován První ples Chvalské školy, který se bude konat ve Chvalské stodole. Vstupenky si můžete objednat skrze lístečky, které vám byly poslány po dětech (třídní učitelé je v začátku týdne rozdávali). Cena na osobu je 200 Kč. Začátek je v 18:00, hraje Big Band HoPoBand, večerem vás bude provázet naše milá bývalá kolegyně Radka Fišarová. https://www.radkafisarova.cz/

Těšit se můžete také na taneční vystoupení, výborné a rozmanité občerstvení, tradiční tombolu i velké překvapení večera. Velmi rád bych uvedl, že ples je určen primárně vám, zákonným zástupcům, abychom vám nabídli i jinou aktivitu školy než jen výuku a třídní schůzky. Pojďme společně do toho, třeba se to stane novou školní tradicí. O tom však rozhodujete zejména vy.  Při nízkém zájmu nebude možné akci realizovat, jelikož musíme uhradit povinné náklady na realizaci. Takže, pokud ještě máte zájem, odevzdejte vyplněné lístečky třídním učitelům. Pokud se však k vám lístečky nedostaly z neznámého důvodu, napište (martin.brezina@zschvaly.cz), budeme s vámi počítat.  Děkujeme a budeme se těšit na náš první plesový společný večer. Přejeme si, aby ples byl tvořen pouze lidmi, kteří mají k naší škole blízký vztah. Z uvedeného důvodu nejsou vstupenky určeny veřejnosti. Oblečení není asi příliš nutné řešit, klíčové je se dostavit a užít si to.

Srdíčkové dny – velice děkujeme za vaši podporu. V rámci zimních Srdíčkových dnů se podařilo vybrat celkem 6 076 Kč. Děkujeme. Certifikát je přiložen.

Vážení rodiče, přeji Vám krásné a požehnané Vánoce, Vánoce plné klidu, radosti a rodinné pohody. Do roku 2024 zejména pevné zdraví, štěstí, spokojenost a optimismus.

Děkujeme za spolupráci po celý rok 2023 a budeme se těšit, že naše spolupráce bude tak úspěšně pokračovat i v tom přicházejícím roce 2024.

Martin Březina

Vánoční přáníčko 2023

 

Poděkování za Srdíčkové dny a vybraná částka

Poděkování – děkovný certifikát škole