IV. A

Vážení rodiče, vítám Vás v novém  školním roce 2024/2025.
Přináším Vám několik informací k prvním školním dnům.
2. 9. Děti přijdou do své třídy, jak jsou zvyklé (nemusí mít přezůvky). Bude probíhat pouze jedna vyučovací hodina. Děti dostanou žákovské knížky s rozvrhem a klíčky od své skříňky. Oběd bude pouze pro přihlášené děti, které se nahlásí předem (bude rajská polévka a přesnídávka).
3. a 4. 9. Budou probíhat třídnické hodiny. Budeme mít 4 vyučovací hodiny. Děti si budou nosit do školy předepsané pomůcky dle seznamu, který dostaly na konci školního roku, budou si nadepisovat sešity (prosím doma nic nenadepisujte) a dostanou pracovní sešity. Od úterý již mají děti oběd přihlášený klasicky (tedy ti, kteří chodí na oběd). Děti, které jsou přihlášené do školního klubu budou čekat dole ve vestibulu, než si je převezmu já či paní Hromasová.
5. a 6. 9. Již pobíhá výuka dle rozvrhu.

Školní klub:
– někdo je již nahlášený a je s ním počítáno. Ostatní zájemci mají šanci se hlásit v 9h dole ve vestibulu (nové budovy) u paní vychovatelky Hromasové či u mne. Jedna z nás tam bude určitě.

Konec výuky dle rozvrhu (kvůli případnému plánování kroužku):
Pondělí ve 13:30
Úterý ve 13:30