VII. B

Milí sedmáci,
vítám všechny v novém školním roce. V pondělí 2. září začínáme v 8:00. První den společně strávíme 1 vyučovací hodinu, během které se budeme věnovat základním organizačním záležitostem.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, můžete se na mne kdykoliv obrátit.
Užijte si poslední prázdninový víkend.

Dobrý den,
v pondělí 2. září bude oběd (rajská polévka) pouze pro přihlášené žáky.
Přeji hezký večer.

Dobrý den,
v úterý 3. září budeme mít 4 třídnické hodiny. Končit budeme již v 11:15, poté půjdeme společně na oběd. Přineste si s sebou psací potřeby a přezůvky.
Ivona Kobrová ​

Dobrý den,
ve čtvrtek 12. září se bude konat sběr starého papíru. Doufám, že i v letošním školním roce vyhrajeme sběrovou soutěž.

Dobrý den,
ve středu 4. září budeme mít 4 třídnické hodiny. Končit budeme již v 11:15, poté půjdeme společně na oběd. Přineste si s sebou psací potřeby, žákovskou knížku a dokument k dohledové třídě.

Dobrý den,
výuka již probíhá dle rozvrhu, ale není odpolední vyučování.

Dobrý den,
žáci si dnes do žákovské knížky zapsali částku za pracovní sešity pro 7. ročník i svůj variabilní symbol. Platba je na bankovní účet školy (19-3951850207/0100).
Přeji hezký večer.
Ivona Kobrová ​