VI. A

14. – 16. 12. sběr starého papíru

23. 12. – 2. 1. vánoční prázdniny

Probírané učivo najdou nepřítomní žáci v Bakalářích, zapisujeme tam každou vyučovací hodinu. Prosím o průběžné doplňování učiva, v lednu se pak zase bude hodně zkoušet a budou se psát písemné práce před uzavřením pololetní klasifikace.

Přeji všem hodně zdraví a pevné nervy.

Daňhelková

Starší zprávy

V polovině listopadu je čtvrtletí, očekávejte proto od začátku listopadu písemné práce z různých předmětů.

15. 11. a 16. 11. ředitelské volno (ŠD bude v nutných případech zajištěna na naší škole)

17. 11. Státní svátek

18. 11. Testování žáků na covid-19. V den testování jsou žáci v rouškách nebo respirátorech i ve třídách až do doby, než jim vyjde negativní test. Pak teprve mohou ve třídě roušku sundat. Další testování bude 22. 11. a 29. 11.

22. 11. Třídní schůzky ONLINE v 17:30 pro naši VI.A. Připojení přes MS Teams. Žáci mají odkaz ve svém kalendáři.

25. 11.  je pro všechny žáky 6.A povinná třídnická hodina šestou vyučovací hodinu (tento čtvrtek není odpolední vyučování).

Rozvrh 6.A

13. 10. ve 20 hodin je krátké setkání žáků 6.A v Teams – zkouška práce pro případnou distanční výuku (připojení přes kalendář, zkouška mikrofonu a kamery). Kamera i mikrofon jsou povinné vybavení.

Nestačí pro případnou výuku pracovat jen na mobilu, kdo nemá k dispozici notebook nebo počítač, může se spojit s panem ředitelem a domluvit si zapůjčení školního notebooku.

Prosím všechny rodiče, aby pravidelně sledovali Bakaláře (prospěch žáků, omlouvali absenci a četli Komens).