VII. B

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

třídní schůzky proběhnou dle plánu, tedy 22. 11. 2021, online přes MS Teams. Zahájení schůzek bude od  18 hodin. Do schůzky se připojíte skrz účet žáka a kalendář. Děkuji za spolupráci,

s pozdravem M. Havlová

TŘÍDNICKÉ HODINY

Po domluvě se třídou se budou třídnické hodiny realizovat vždy poslední čtvrtek v měsíci nultou hodinu.

POVINNÁ ČETBA

Dobrý den, přikládám seznam povinné četby, včetně informací o zpracování do čtenářského deníku.

KONEC VYUČOVÁNÍ 8. 10.

Dobrý den,

v den voleb 8. 10. bude zkrácené vyučování. 7.B bude odcházet na oběd v 10:40, do školy už se děti nevrací.

Zdraví přeje M. Havlová

ROZVRH TŘÍDY 7.B

Vkládám nový rozvrh naší třídy platný od 4. 10. 2021.

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

dětem pomalu končí prázdniny, a proto se ozývám s důležitými zprávami pro začátek nového školního roku.

• 1. 9. – Zahájení školního roku (1 vyučovací hodina) + testování žáků
  • 2. – 3. 9. – Třídnické hodiny (5 vyučovacích hodin). Rozpisy odchodů na oběd zatím nemám,  podle toho pak budou žáci končit.

Plánované testování žáků v následujícím týdnu je 6. a 9. září.

Pro další podrobné informace klikněte na článek z webu školy:

Dále zveřejňuji  konce vyučování, což by se vám jistě mohlo hodit například pro plánování odpoledních aktivit a kroužků žáků.

Konec vyučování 7.B

• PO – 15:20
  • ÚT – 14:25
  • ST – 13:30
  • ČT – 13:30
  • PÁ – 13:30

Všem dětem přeji krásný zbytek prázdnin a dobrou náladu! Budu se těšit na naši vzájemnou spolupráci ve školním roce 2021/22.

S pozdravem

M. Havlová