Základní informace k týdnu od 2. 1. do 6. 1. 2023

Základní informace k týdnu od 2. 1. do 6. 1. 2023

Vážení rodiče, níže naleznete základní informace k novému týdnu.

  • Centrální zajištění školní družiny:
  1. 1. ZŠ Bártlova
  • Informace k lyžařskému výcvikovému kurzu:

Lyžařský kurz se koná, třebaže lyžařské podmínky jsou nepříznivé. Vleky stále jezdí, avšak je třeba zvažovat i variantu turistiky jako náhradního programu. Nezapomeňte tedy přibalit turistické boty, vhodné oblečení – zejména nepromokavou bundu; dále batůžek na drobnosti a společenské hry.

Odjezd 3. 1. v 16 h od školy, návrat v neděli 8. 1. okolo 21:30. Rodiče žáků, kteří se účastní lyžařského kurzu, mají na úterý 3. 1. zajištěn oběd ve školní jídelně. Pokud oběd nechcete, je třeba jej odhlásit vedoucí školní jídelny.

  • Informace k žákům na hlavní budově – 5. až 9. ročník:

Vzhledem ke skutečnosti, že proběhlo hloubkové čištění a voskování podlah ve třídách, je bezpodmínečně nutné, aby žáci používali domácí obuv s měkkou podrážkou. Dohlédněte, prosím, aby žáci měli z domova přezůvky. Děkujeme!

  • Projekt Školní ulice:

Projekt nadále pokračuje, prosíme o dodržování zákazu vjezdu do ulice Stoliňská v době od 7:30 do 8:00. Případné průjezdy vozidel jsou opět monitorovány.

S předstihem:

  • 13. 1. Úprava výuky v 5. až 9. ročníku z důvodu voleb
  • 16. 1. od 17:00 třídní schůzky ve třídách
  • 31. 1. Vydání vysvědčení
  • 3. 2. Pololetní prázdniny

Jak to u nás vypadá:

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Historická budova – Odkaz ZDE

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Nová budova – Odkaz ZDE

 

Martin Březina

V Praze dne 2. 1. 2023