Aktuální informace k týdnu od 27. 11. do 1. 12. 2023

Školní družina, školní klub: Od ledna 2024 bude zachována stávající cena, platba za družinu je tedy za období 1/2024 -6/2024 celkem 1 800 Kč (300 Kč/měsíc x 6).

Pro školní klub je to za uvedené období 1 200 Kč (200 x 6). Kdo čerpal úplatu za školní družinu či školní klub z Balíčku okamžité pomoci Pražanům v uplynulém období, nemusí znovu žádat.  Žádost v případě potřeby a splnění podmínek mohu podat i další zájemci.

Týdenní plán:

• 27. 11. Výuka v běžném režimu. Naše sdělení k vyhlášené stávce Vám bylo odesláno systémem Bakaláři.
  • 27. 11. Schůzka zákonných zástupců účastníků zájezdu do Irska – od 16:00
  • 27. 11. Setkání ŠKOLSKÉ RADY – od 18:15
  • 29. 11. Prevence – 5. A, 5. B
  • 30. 11. Prevence – 6. B, 7. B
  • 30. 11. Turnaj ve stolním tenisu
  • 30. 11. ŠD zdobí Chvalský strom na Chvalském zámku
  • 1. 12. Plavecký výcvik – 3. ročník

S předstihem:

• 6. 12. Zámek Nižbor a sklárna Rückl – 5. A, 5. B (OPJAK)
  • 6. 12. Sbírka Život dětem (plakát je přiložen)
  • 6. 12. Skanzen Kouřim – ŠD (OPJAK)
  • 7. 12. IQ LANDIA a Papyrea – 2. B (OPJAK)
  • 14. 12. Vánoční tvořivé dílny – od 13:00 do 17:00. Srdečně zveme všechny zákonné zástupce! Dílny a trhy budou probíhat v budově prvního stupně.
  • 21. 12. Ředitelské volno – školní družina bude pro nutné případy zajištěna
  • 22. 12. Ředitelské volno – školní družina bude pro nutné případy zajištěna

Důležité:

13. 1. 2024 Zapište si, prosím, do kalendáře. Iniciativou naší Školské rady je připravován První ples Chvalské školy, který se bude konat ve Chvalské stodole. Podrobnosti Vám pošleme, vše se nyní připravuje. Pokud však již dnes víte, že se chcete do celé akce zapojit (zajištění občerstvení, vystoupení, tomboly, organizace průběhu aj.), ozvěte se nám. Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete zúčastnit. Uvedené neformální setkání bude jistě přínosem pro nás všechny. Každou pomoc vítáme! Předem děkujeme.

Nabídka společnosti WFW – třeba to někomu pomůže:

Dobrý den,

oslovujeme Vás na základě zapojení Vaší školy v projektu WOMEN FOR WOMEN o.p.s. Obědy pro děti, proto se na Vás obracíme s prosbou o spolupráci z Nadace The Kellner Family Foundation, která podporuje vzdělávání již od roku 2005.

Rodinná nadace Kellnerových nabízí velkorysá sociální a akademická stipendia, díky nimž mohou děti z celé České republiky studovat na osmiletém gymnáziu Open Gate.

Nadace vyhledává přemýšlivé a motivované žáky pátých tříd, kterým život postavil do cesty nejrůznější překážky, ale oni se přesto nevzdávají a mají chuť se rozvíjet.

Pokud takové dítě znáte, budeme velmi rádi, když jim o nás řeknete. Třeba tím změníte k lepšímu jeden lidský osud.

Více informací o stipendiích od Nadace The Kellner Family Foundation na osmiletém gymnáziu Open Gate najdete na stránkách nadace https://www.kellnerfoundation.cz/open-gate/pro-zadatele

Nutnou podmínkou pro přiznání stipendia na gymnázium Open Gate je podání řádně vyplněné žádosti o stipendium na webu Nadace The Kellner Family Foundation.

Bližší informace ke stipendiím na gymnáziu Open Gate Vám poskytne Mgr. Petra Štětková z Nadace The Kellner Family Foundation na e-mailu stetkova@kellnerfoundation.cz či na telefonním čísle 702 211 488.

Závěrem vkládám do přílohy pozvánku od našeho souseda včelaře, Martina Semeráda, Ph. D. (Pozn.: z pochopitelných důvodů pouze v systému Bakaláři)

Děkujeme za spolupráci.

Sbírka Život dětem