Základní informace k týdnu od 6. 3. do 10. 3. 2023

Základní informace k novému týdnu.

• 6. 3. Ovoce a mléko do škol – určeno pro 1. stupeň
  • 8. 3. Prevence – 5. B
  • 9. 3. Návštěva British council – výběr žáků
  •          Přijímací zkoušky nanečisto – určeno pro 9. ročník
  •          Divadlo H. P.  – 3. A, 3. B
  • 10. 3. Plavecký výcvik  – 2. ročník

Připravujeme:

• 20. 3. Den otevřených dveří
  • 23. 3. Sběr starého papíru
  • 29. 3. Vynášení Morany a Velikonoční tvořivé dílny. Začátek v 14:00. Srdečně zveme. Moranu opět hodíme do Chvalského rybníka.
  • 31. 3. Noc s Andersenem (letos s velkým překvapením)
  • 3. 4. a 4. 4. Zápis do prvního ročníku a přípravné třídy. Podrobný materiál k vlastnímu Zápisu bude uveřejněn na webu školy.
  • 6. 4. Velikonoční prázdniny
  • 7. 4. Velký pátek – státní svátek
  • 10. 4. Velikonoční pondělí
  • 2. 5. Dopravní soutěž mladých cyklistů
  • 18. 5. Vernisáž výstavy Talent Horních Počernic – proběhne na Chvalském zámku. Podrobnosti jsou v příloze.

Balíček okamžité pomoci Pražanům

Všem žádostem o čerpání v rámci Balíčku okamžité pomoci Pražanům bylo vyhověno. V souvislosti se školami v přírodě upozorňuji, že je možno čerpat i na úhradu škol v přírodě, pokud jsou ze strany zákonných zástupců splněny požadované podmínky.

Viz odkaz na stránku poskytovatele:

ČŠI – testování

Koncem dubna 2023 se bude škola účastnit mezinárodního testování TIMSS, které je zaměřeno na testování matematických a přírodovědných znalostí. Účastnit se bude 4. ročník. Úlohy z minulého testování jsou na webu ČŠI. Rodiče uvedeného ročníku budou požádáni o vyplnění dotazníku k výuce v naší škole.

Nabídka – volné vstupenky do zábavního parku

Pokud máte zájem, škola má k dispozici omezený počet rodinných vstupenek do zábavního parku Oskarův svět Oskarhausen. Vstupenka má hodnotu 24,9 EUR a po předložení na pokladně opravňuje k bezplatnému vstupu pro max. 4 osoby. Většina atrakcí je dle poskytovatele zdarma. Atrakce jsou vhodné pro děti z prvního stupně.  Více na www.oskarhausen.cz

Pozn. Vzdálenost z Horních Počernice je cca 150 km – Freital, Německo.

Jak to u nás vypadá:

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Historická budova – Odkaz ZDE

3D Virtuální prohlídka – Základní škola Stoliňská – Nová budova – Odkaz ZDE

V Praze dne 3. 3. 2023

MANUÁL K ZÁPISU_2023 – finále

Příloha: Plakát na 16. ročník výtvarné soutěže „Talent Horních Počernic“

Plakát - Talent Horních Počernic